01 listopada, 2021

Intencje mszalne 1-7.11.2021 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
1 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Elżbietę Walendziuk u. pog.
2/ za + Jana Maćkowiaka greg – ks. Andrzej
Uroczystość
Wszystkich
Świętych
godz. 8.00
ss. Bened.
1/ za + Łucję Cichocką u. pog.
2/ za + Małgorzatę Moczulską 2 r. śm.
3/ za + Bogumiłę Cieślak początek greg.- ks. Benedykt
godz. 10.00
ss. Bened.
1/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ za + Jerzego Uszyńskiego 21 r. śm.- ks. Andrzej
3/ za + Annę, Stanisława, Halinę, Stanisława, Krzysztofa
z r. Krasowskich– ks. Leopold
godz. 11.30
ss. Bened.
1/ za + Michała Senczyno u. pog.
2/ za parafian
3/ za + Grażynę Mularzuk, Zbigniewa i Małgorzatę Gadejskich
– ks. Benedykt
4/ Intencja SS Benedyktynek – Ks. Bp. Piotr
godz. 18.00
ss. Bened.
1/ za + Janusza Kamińskiego 
Wtorek
2 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ EGZEKWIE za + Jana Maćkowiaka zakończenie greg
2/ za + Mateusza
Dzień
Zaduszny
godz. 10.00
Katedra
1/ za zmarłych polecanych w wypominkach
2/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło– ks. Leopold
3/ za + Krystynę Zgierun w 1 r. śm. 
godz. 18.00
ss. Bened.
1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
2/ za + Kamilę Żochowską pocz. greg.
3/ za + Antoniego i Mariannę – of. wnuczka Krystyna – ks. Benedykt
4/ za ++ Siostry Benedyktynki i kapłanów, którzy byli kapelanami
w klasztorze SS. Benedyktynek– ks. Andrzej
Środa
3 listopada
godz. 7.001/ za + Janusza Kamińskiego – of. Artur Nielipiński z rodziną
2/ za + Kazimierza, Annę i Tomasza – ks. Kazimierz
godz. 18.00
ss. Bened.
1/ za Parafian – ks. Leopold
2/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
3/ za + Kamilę Żochowską  greg.
4/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
5/ za + Czesława Bujno u. pog. – ks. Benedykt
6/ za ++ z rodzin SS. Benedyktynek, rodziców, braci, sióstr, dziadków
i krewnych – ks. Andrzej
Czwartek
4 listopada
godz. 7.001/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ za + Bronisławę, Jana, Franciszka – ks. Kazimierz
3/ za Parafian
godz. 18.00
ss. Bened.
1/ za + Kamilę Żochowską  greg.
2/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
3/ za + Władysława Kamińskiego 16 r. śm.- ks. Benedykt
4/ za + Władysławę i Aleksandra, Annę i Franciszka– ks. Leopold
5/ za ++ SS. Benedyktynki z Kongregacji – ks. Andrzej
Piątek
5 listopada
godz. 7.001/ za + Janusza Kamińskiego – of. rodzina Wodyńskich
2/ za + Janinę, Marię, Stanisławę i Kazimierę– ks. Kazimierz
3/ za + Czesławę, Antoniego, Barbarę, Aleksandra, Izydora, Aleksandra
i zm. z rodziny Pieczyskich, Dąbrowskich i Malinowskich
godz. 18.00
ss. Bened.
1/ za parafian – ks. Leopold
2/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
3/ za + Kamilę Żochowską  greg.- ks. Benedykt
4/ za + Bogumiłę Cieślak greg.- ks. Andrzej
Sobota
6 listopada
godz. 7.001/ za dusze w czyśćcu cierpiące
2/ za + Irenę i Zbigniewa Malczewskich i zm z rodziny – ks. Kazimierz
3/ O Boże bł. , zdrowie i opiekę MB w dalszym życiu kapłańskim
dla ks. Prałata Kazimierza Siekierko i ks. Pawła Solki
– of. parafianie  z Bielska Podlaskiego
godz. 18.00
ss. Bened
1/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ za + Janusza Skutnickiego 1 r. śm.
3/ O radość nieba Najukochańszych rodziców + Aleksandra w 6 r. śm.
i Helenę Karolczuk i dziadków z obojga stron – ks. Benedykt
4/ za + Kamilę Żochowską  greg.- ks. Leopold
5/ za + Bogumiłę Cieślak greg.- ks. Andrzej
Niedziela
7 listopada
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za  dobroczyńców klasztoru SS. Benedyktynek
2/ za + Bogumiłę Cieślak greg– ks. Mieczysław
godz. 8.301/ za + Henrykę Sawicką 1 r. śm. i Stefana
2/ za + Józefa Edwarda Kamińskiego u. pog.- ks. Andrzej
3/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
godz. 10.001/ za + Zdzisława Kosińskiego, Waldemara i rodziców Irenę i Pawła
2/ za + Krystynę Kalinowską u. pog.- ks. Leopold
3/ za + Zbigniewa Gadejskiego, Małgorzatę i zm. z rodziny Gadejskich 
godz. 12.001/ za +Jadwigę Motel u. pog.
2/ O zdrowie dla Mikołaja i jego rodziców- ks. Benedykt
godz. 15.00
M. Trydencka
Dz-bł w 18 urodziny Piotra
godz. 18.001/ za + Kamilę Żochowską  greg.