Kategoria: Intencje

Intencje mszalne 28.11-4.12.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
28 listopada
godz. 6.30
k. pofranciszkański
1/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Marian
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Rafał
3/ EGZEKWIE Za +Romana Zubczyńskiego – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za parafian – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ O  szczęśliwą operację dla Jerzego Cieśluka i powrót do zdrowia
k. Leopold
2/ za + Teodora i Mariannę Gutowskich i Tadeusza Rostkowskiego
ks. Arkadiusz 
3/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg– ks. Benedykt
4/ za + Danutę Stolarkiewicz u. pog. – ks. Andrzej
Wtorek
29 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Marian
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla rodziny: Pawła i Marzeny
Zakrzewskich – ks. Arkadiusz
2/ za + Reginę Brodnicką 22 r. i Kazimierza – ks. Rafał
3/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg– ks. Benedykt
Środa
30 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Marian
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Adama 4 r. śm.- ks. Proboszcz
2/ za + Arkadiusza Gendka u. pog. – ks. Rafał
3/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg– ks. Benedykt  
4/ za + Mariannę Poniatowską u. pog. – ks. Andrzej
Czwartek
1 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Marian
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Rafał
3/ za + Mariana Paderewskiego- początek gregorianki– ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Józefa, Genowefę i zm. z rodziny – ks. Benedykt
2/ EGZEKWIE za + Mariana Krakówko 30 dzień – ks. Proboszcz
3/ EGZEKWIE za + Hieronimę Walczuk 30 dzień – ks. Arkadiusz
4/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg– ks. Leopold
5/ za + Stanisławę Pykało u. pog. – ks. Andrzej
Piątek
2 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ EGZEKWIE za + Jana Maćkowiaka- ks. Proboszcz
2/ za + Gracjana Hyckowskiego zakończenie greg – ks. Marian
3/ za + Mateusza Poniatowskiego– ks. Andrzej
4/ za + Mariana Paderewskiego greg- ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
godz. 18.00
Katedra
1/ O Boże błog. i dary Ducha Świętego dla Oliwii i Oskara z okazji
ich urodzin oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Marzeny- ks. Rafał
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Benedykt
3/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg– ks. Leopold 
Sobota
3 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Mariana Paderewskiego greg- ks. Marian
2/ za + Jana Niemyjskiego początek gregorianki- ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Józefę, Kazimierza, i Tadeusza – ks. Arkadiusz
II Niedziela
Adwentu
4 grudnia
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Elżbietę i Adama – ks. Kazimierz  
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + O zdrowie i Boże błog. dla Barbary – ks. Marian
godz. 10.00
Katedra
1/ Dz-błag. za Halinę i Paulinę, o zdrowie i opiekę Matki Bożej – ks. Rafał
2/ za + Mariana Paderewskiego greg- ks. Andrzej 
3/ za + Józefa Florczuka– ks. Leopold
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Barbarę Daniluk – ks. Rafał
2/ za + Józefa Borzyma 1 r. śm. – of. żona – ks. Benedykt
godz. 15.00
k. pofranciszkański
W intencji Patryka i Amelii, o Boże błogosławieństwo- ks. Rafał
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Jana Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz

Intencje mszalne 21-27.11.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
21 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg– ks. Marian
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Proboszcz
3/ O Boże błog. dla Huberta, Beaty i Emmy – ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za parafian – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ O Boże błog. dla Magdy i Michała i ich synów: Konrada
i Krystiana- k. Arkadiusz
2/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Benedykt
3/ za + Janusza Kamińskiego u. pog. – ks. Leopold
Wtorek
22 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg– ks. Marian
2/ O zdrowie i Boże błog. dla Filomeny i Edmunda z dziećmi
i wnukami – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za + Irenę i Jana Koczewskich – ks. Rafał
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Benedykt
3/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Arkadiusz
4/ za + Ireneusza Stasiuka u. pog. – ks. Mieczysław
5/ Dz- błag w int. Krzysztofa Godlewskiego w dniu urodzin,
o Boże błog. i opiekę MB– ks. Andrzej
Środa
23 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg– ks. Marian
2/ O zdrowie i Boże błog. dla Danuty i Henryka z dziećmi – ks. Arkadiusz
3/ za + Jana Kiszko– ks. Mieczysław
godz. 7.00
ss. Bened.
godz. 18.00
Katedra
1/ Zdzisława Kosińskiego 41 r. śm.- ks. Proboszcz
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Benedykta
3/ za + Marię Wołyniec u. pog. – ks. Andrzej
4/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Leopold
Czwartek
24 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg– ks. Marian
2/ za + z rodziny Rykaczewskich( zmarłych dziadków)– ks. Proboszcz 
godz. 7.00
ss. Bened.
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Arkadiusz
2/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Rafał
3/ Dz-bł w dniu urodzin Jakuba – ks. Benedykt
4/ za + Elżbietę Walendziuk u. pog. – ks. Andrzej
Piątek
25 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg– ks. Marian
2/ Przez Niepokalane Serce Maryi za dusze w czyśćcu cierpiące
– ks. Proboszcz 
godz. 7.00
ss. Bened.
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Mariana w 9 r. śm.- ks. Arkadiusz
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Benedykt
3/ za + Gracjana Hyckowskiego greg– ks. Mieczysław
4/ za + Henryka 12 r. śm. i zm. z rodziny – ks. Leopold
Sobota
26 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg– ks. Marian
2/ za + Jana Kiszko– ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened
godz. 18.00
Katedra
1/ W int. Apostolatu Maryjnego, o Boże błog. , opiekę MB i dalszy
rozwój dzieła- ks. Arkadiusz
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Benedykt 
3/ za + Gracjana Hyckowskiego greg– ks. Leopold
4/ za + Urszulę Fiedoruk u. pog.– ks. Andrzej
5/ za + Daniela Golańskiego u. pog. – ks. Mieczysław
I Niedziela
Adwentu
27 listopada
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Kazimierz 
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Janinę i Włodzimierza, Irenę, Krystynę, Jadwigę i Tadeusza
ks. Marian
2/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg – ks. Andrzej 
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Mariana Tararuja 4 r. śm. i zm z rodziny Tararujów,
Brusiów i Kosińskich i Mariusza Rosę – ks. Arkadiusz
2/ za + Eugeniusza, Zofię i Józefa – ks. Leopold
3/ za zmarłych członków KŻR p.w. MB Fatimskiej z Sieniewic
– ks. Mieczysław
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Arkadiusz
2/ za + Helenę 33 r. śm. , Jana, Henryka i zm. z r. Moczulskich
– ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Felicję, Wincentego Maćkowiaków i Marię Dzulc
– ks. Proboszcz
2/ za + Serafinę Marciniak– ks. Arkadiusz

Intencje mszalne 7-13.11.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
7 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg – ks. Marian
2/ EGZEKWIE za + Henryka Kluczewskiego w 9 r. śm. – ks. Rafał 
godz. 18.00
ss. Bened.
1/ EGZEKWIE za + Lucynę – k. Proboszcz
2/ za + Alinę Sokołowską w 28 r. śm. i zmarłych z rodziny– ks. Kazimierz
3/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Arkadiusz
4/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Benedykt
5/ za + Jana Maćkowiaka – ks. Andrzej
Wtorek
8 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg – ks. Marian
2/ Do św. Antoniego i Matki Bożej, o łaskę zdrowia dla Zuzanny,
Gabrieli, Izy, Iwony, Henryki i całej rodziny Marciniaków – ks. Kazimierz 
godz. 18.00
ss. Bened.
1/ za + Hieronimę Walczuk 7 dzień po śm. – ks. Mieczysław
2/ EGZEKWIE za + Stanisławę Szkop 30 dzień – ks. Proboszcz
3/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Arkadiusz
4/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Rafał
5/ za + Jana Maćkowiaka – ks. Benedykt
Środa
9 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg – ks. Marian
2/ EGZEKWIE za + Bernarda Przybyło w 7 r. śm. – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za parafian – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Antoniego i Wiktorię Zakrzewskich– ks. Arkadiusz
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Rafał
3/ za + Mariusza Boguszewskiego u. pog. – ks. Benedykt
4/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Andrzej
Czwartek
10 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg – ks. Marian
2/ O łaskę głębokiej wiary w rodzinach dzieci- of. matka – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks Kazimierz 
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Arkadiusz
2/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Rafał
3/ Dz-bł w dniu urodzin Julii– ks. Benedykt
4/ za + Henryka Rendę u. pog. – ks. Leopold
Piątek
11 listopada
Dzień
Odzyskania
Niepodległości
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg – ks. Marian
2/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz 
godz. 10.00
Katedra
1/ O Boże bł i opiekę MB dla naszej Ojczyzny Polski, oby była wierna
Bogu, Krzyżowi i Ewangelii- ks. Proboszcz
2/ za + Aleksandrę i Józefa Danilczuk 2 r. śm. – ks. Rafał
godz. 17.00
Katedra
1/ EGZAKWIE za + Andrzeja, Krzysztofa, Marcina, Krzysztofa
w 25 r. śm. – ks. Rafał
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Józefa Domaraczeńko  2 r. śm. – ks. Proboszcz
2/ za + Janinę Krasowską u. pog. – ks. Benedykt
3/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Andrzej
Sobota
12 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg – ks. Marian
godz. 7.00
ss. Bened
– ks. Kazimierz
godz. 11.30
Katedra
Msza św. za zmarłych biskupów, rządców diecezji i kapłanów 
-ks. Biskup Piotr Sawczuk
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Krystynę Kalinowską w 2 r. śm. – ks. Proboszcz
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Arkadiusz
3/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Benedykt 
4/ za + Dariusza Markiewicza u. pog.  – ks. Andrzej
5/ za + Witolda Nielipińskiego i zm z jego rodziny – ks. Leopold
Niedziela
13 listopada
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za wszystkich dobroczyńców klasztoru Mniszek Benedyktynek,
dla żyjących, o Boże błog., a dla zmarłych o życie wieczne
– ks. Kazimierz                    
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Stanisława Hajwosa 4 r. śm. i rodziców z obojga stron,
za Mirosława Hajwosa i Karola Antoniaka – ks. Marian
2/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg – ks. Mieczysław
3/ za + Renatę i Grzegorza – ks. Arkadiusz
godz. 10.00
Katedra
1/ za Józefa Kowalczyka 8 r. śm. – ks. Proboszcz
2/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Leopold
3/ Dz-błag w 70 urodziny Krystyny o łaskę zdrowia i opiekę MB
 ks. Mieczysław
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Krystynę Jakubiak  – ks. Arkadiusz
2/ za + Alicję Rusiniak u. pog. – ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Proboszcz

Intencje mszalne 31.10-6.11.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
31 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Marię Wińską 4 r. śm. – ks. Marian
2/ O szczęśliwą operację dla Jarosława przez wstawiennictwo
św. Antoniego– ks. Arkadiusz 
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za parafian – ks. Kazimierz
godz. 17.30
Katedra
1/ EGZEKWIE za + Jadwigę i Kazimierza z rodziny Michaluków i ich
rodziców- k. Proboszcz
2/ za + Zenona Kowalczyka , Janusza i Elżbietę Miłkowskich,
Jadwigę i Mariana Kowalczyków i zmarłych z rodziny– ks. Rafał
3/ O Boże błog. dla rodziny Kowalewskich i wieczny pokój dla
zmarłych z rodziny – ks. Leopold
4/ za + Albinę, Franciszka, Mariannę, Jana i Adelę– ks. Arkadiusz
5/ za + Zbigniewa Kosińskiego i zmarłych z rodziny- ks. Benedykt
6/ Dziękczynna w dniu urodzin S. Luizy z prośbą o łaskę zdrowia,
Boże błog. i opiekę MB  – ks. Andrzej
Wtorek
1 listopada
Uroczystość
Wszystkich
Świętych
godz. 8.00
ss. Bened.
1/ za zmarłe Mniszki Benedyktynki– ks. Kazimierz
2/ za + Antoniego, Karolinę i Stanisława Hajwosów– ks. Andrzej
3/ za + Stanisława i Łucję Cichockich– ks. Proboszcz
4/ za + Jana Maćkowiaka– ks. Benedykt
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Danutę Stolarkiewicz, Kazimierza, Józefę i Zbigniewa- ks. Rafał
2/ za + Małgorzatę Moczulską 3 r. śm.- ks. Marian
godz. 10.00
ss. Bened.
1/ za + Mariannę Poniatowską u. pog. – ks. Arkadiusz
2/ za + Jerzego Uszyńskiego w 22 r. śm.– ks. Leopold
3/ za + Stanisławę Pykało u. pog. i Antoniego Arkadiusza i zmarłych
z rodziny – ks. Andrzej
godz. 11.30
ss. Bened.
1/ za zmarłych polecanych w wypominkach – ks. Proboszcz
2/ za + Urszulę Fiedoruk 1 r. śm. –ks. Kazimierz 
3/ za + Annę, Stanisława, Halinę i Krzysztofa– ks. Benedykt
4/ za + Antoniego, Mariannę i zm. rodziców z obojga stron
– ks. Andrzej
godz. 18.00
ss. Bened.
1/ za + Elżbietę Adamczuk u. pog. – ks. Rafał
Środa
2 listopada
Dzień
Zaduszny
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ EGZEKWIE za + Jana Maćkowiaka – ks. Marian
2/ za + Mateusza Poniatowskiego – ks. Kazimierz
godz. 10.00
Katedra
1/ Za zmarłych polecanych w wypominkach – ks. Proboszcz
2/ za + Antoniego Jarockiego u. pog.- ks. Leopold
3/ za + Elżbietę Redo u. pog. – ks. Benedykt
4/ za + Henryka Golańskiego – ks. Andrzej
godz. 18.00
ss. Bened.
1/ za + Agnieszkę Kosk- Dropia i Cezariusza Dropia– ks. Arkadiusz
2/ za zmarłych rodziców , rodzeństwo, krewnych naszych Sióstr
Benedyktynek– ks. Rafał
Czwartek
3 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za zmarłych z rodziny Miłkowskich i Gałeckich– ks. Marian
2/ za + Władysławę Głowacką początek gregorianki– ks. Kazimierz
godz. 18.00
ss. Bened.
1/ za + Zdzisława i Waldemara Kosińskich– ks. Proboszcz
2/ za + Gracjana Hyckowskiego początek gregorianki– ks. Rafał
3/ za + Lucjana Kłopotowskiego początek gregorianki- ks. Arkadiusz
4/ za zmarłych Księży kapelanów i kapłanów, którzy służyli
duchowo siostrom Benedyktynkom- ks. Benedykt
5/ za + Jana Maćkowiaka – ks. Leopold
Piątek
4 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Marian
2/ Ad mentem Oridinarii– ks. Arkadiusz
godz. 18.00
ss. Bened.
1/ za + Józefa Pykało 33 r. i zm. rodziców: Aleksandrę i Józefa
i brata Antoniego- ks. Proboszcz
2/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Rafał
3/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg – ks. Kazimierz
4/ za + Władysława Kamińskiego w 17 r. śm. i zmarłych z rodziny
ks. Benedykt
5/ za zmarłe siostry Benedyktynki z naszych klasztorów – ks. Andrzej
6/ za + Jana Maćkowiaka – ks. Leopold 
Sobota
5 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Marian 
2/ Przez Niepokalane Serce Maryi za dusze w czyśćcu cierpiące
– ks. Kazimierz 
godz. 18.00
ss. Bened
1/ EGZEKWIE za + Janusza Skutnickiego 1 r. – ks. Proboszcz
2/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Rafał 
3/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg – ks. Arkadiusz 
4/ za + Jana Maćkowiaka – ks. Mieczysław
Niedziela
6 listopada
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Łukasza Smorczewskiego w 17 r. śm. – ks. Kazimierz
2/ za + Jana Maćkowiaka- ks. Proboszcz  
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Felicję i zmarłych z rodziny Abramczuków- ks. Rafał 
2/ O dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Anny,
Marcina, Pauliny, Daniela, Mateusza, Macieja i Przemka, o opiekę
M Bożej, i w intencji wynagradzającej Bogu za ich grzechy- ks. Marian 
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Czesławę i Antoniego, Barbarę i Aleksandra i zmarłych
z rodziny Pieczyskich i Dąbrowskich – ks. Rafał
2/ za + Marka Konobrodzkiego u. pog. – ks. Leopold
3/ za + Lucjana Kłopotowskiego greg – ks. Mieczysław
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Gracjana Hyckowskiego greg – ks. Proboszcz
2/ za + Krystynę Zgierun 2 r. śm. i zmarłych z rodziny – ks. Benedykt
godz. 15.00
k. pofranciszkański
Msza św. Trydencka – ks. Rafał
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Henrykę Sawicką 2 r. śm. – ks. Proboszcz
2/ za + Władysławę Głowacką greg – ks. Leopold

Intencje mszalne 24-30.10.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
24 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jadwigę i Mariana Gałeckich i zmarłych z rodziny– ks. Marian
2/ za Urszulę i Pawła, w intencji Panu Bogu wiadomej – ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za parafian – ks. Kazimierz
godz. 17.30
Katedra
1/ za + Felicję Kujawa greg– ks. Arkadiusz
2/ Dziękczynna w 5 r. urodzin Weroniki, o Boże błog.
i kształtowanie wiary i miłości do Boga i ludzi i opiekę MB
Niepokalanej– ks. Benedykt
3/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Leopold
4/ za + Barbarę Danilukgreg – ks. Andrzej
5/ za + Elżbietę Walendziuk u. pog. – ks. Proboszcz
Wtorek
25 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Łucję i Helenę w 10 r. śm. , Tadeusza i Eugeniusza– ks. Marian
2/ O łaskę zdrowia i Boże błog. dla Lucyny, Łukasza i całej rodziny
– ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
ks. Kazimierz
godz. 17.30
k. pofranciszkański
1/ Do Matki Bożej w intencji Kuby, o szczęśliwą operację i łaskę zdrowia
ks. Rafał 
2/ za + Felicję Kujawa greg– ks. Proboszcz
3/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Benedykt
4/ za + Barbarę Danilukgreg – ks. Andrzej
5/ za + Antoniego Kamińskiego 2 r. śm. – ks. Leopold
6/ za + Gracjana w dniu 23 urodzin– ks. Arkadiusz
Środa
26 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jadwigę Konobrodzką 14 r. śm. – ks. Marian
2/ za + Ks. Henryka Filipowicza – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
ks. Kazimierz
godz. 10.00
Katedra
Złoty Jubileusz Małżonków z terenu Gminy Drohiczyn
ks. Biskup Piotr 
godz. 17.30
Katedra
1/ za + Felicję Kujawa greg– ks. Arkadiusz
2/ Dz- błag. w intencji Anny w 70 urodziny, o zdrowie, Boże błog.
i opiekę MB– ks. Rafał
3/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Benedykt
4/ za + Barbarę Danilukgreg – ks. Leopold
5/ za + Daniela Golańskiego 1 r. śm. – ks. Proboszcz
Czwartek
27 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Antoniego, Jadwigę i Jana– ks. Marian
2/ Ad mentem Oridinarii– ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
ks. Kazimierz
godz. 17.30
Katedra
1/ za + Sabinę i Stanisława i zm. z rodziny Wilińskich
i Chodakowskich – ks. Rafał
2/ za + Felicję Kujawa greg– ks. Arkadiusz
3/za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Benedykt
4/ za + Małgorzatę Gadejską 16 r. i jej matkę Elżbietę Popławską
4 r. śm.- ks. Andrzej
5/ za + Barbarę Danilukgreg – ks. Leopold
Piątek
28 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Dziękczynna za przeżyte lata– ks. Marian
2/ Ad mentem Oridinarii– ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
ks. Kazimierz
godz. 17.30
Katedra
1/ za + Genowefę Golańską i Jana Zagubień- ks. Proboszcz
2/ za + Felicję Kujawa greg– ks. Rafał
3/ za + Danutę Stolarkiewicz u. pog. -ks. Benedykt
4/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Andrzej
5/ za + Barbarę Danilukgreg – ks. Leopold
Sobota
29 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Helenę i Antoniego i zmarłych z rodziny Ambrożewskich
i Miłkowskich – ks. Marian
2/ za + Henryka i Ewę– ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened
ks. Kazimierz
godz. 17.30
Katedra
1/ za + Krzysztofa Przybyło 2 r. śm.- ks. Proboszcz
2/ za + Felicję Kujawa greg– ks. ks. Arkadiusz
3/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Benedykt
4/ za + Barbarę Danilukgreg – ks. Andrzej
5/ za + Urszulę Fiedoruk u. pog. – ks. Leopold
6/ za + Janusza Kamińskiego u. pog. – ks. Rafał
Niedziela
30 października
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Tadeusza, Lubę, Ryszarda, Arkadiusza, Halinę Kryszczuk
ks. Kazimierz
2/ za + Dariusza Markiewicza zakończenie greg- ks. Arkadiusz  
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Kazimierza i Bożenę Michaluk- ks. Proboszcz
2/ za + Felicję Kujawa zakończenie gregks. Marian 
3/ za + Józefa, Jana i Gustwę – ks. Mieczysław
godz. 10.00
Katedra
1/ O łaskę zdrowia, opiekę MB i św. Patrona w 8 urodziny Piotra
ks. Proboszcz
2/ za + Mariannę Poniatowską u. pog.- ks. Leopold
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Wiesława Zagubień w 17 r. śm. , Juliana, Stefanię i Irenę
ks. Proboszcz
2/ za + Arkadiusza Gendka u. pog.  – ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Barbarę Daniluk zakończenie greg. – ks. Arkadiusz

Intencje mszalne 17-23.10.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
17 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Felicję Kujawa greg– ks. Marian
2/ za + Stanisławę Szkop – of. rodziny Mazur – ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za parafian – ks. Kazimierz
godz. 17.30
Katedra
1/ za + Stanisławę Szkop – of. córka chrzestna Halina
– ks. Henryk Polak
2/ EGZEKWIE za + Agnieszkę Kosk -Dropia 30 dzień po śm.
– ks. Proboszcz
3/ O Boże błog., opiekę MB Różańcowej dla członków KŻR p.w.
Jadwigi Śląskiej i ich rodzin- ks. Mieczysław
4/ za + Zofię Ziemichód 1 r. śm. – ks. Arkadiusz
5/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Benedykt
6/ za + Helenę Derewońko 5 r. i Kamilę – ks. Andrzej
7/ za + Barbarę Daniluk greg – ks. Leopold
Wtorek
18 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Felicję Kujawa greg– ks. Marian
2/ W intencji wypełnienia się Woli Bożej– ks. Arkadiusz
3/ za Urszulę i Pawła, w intencji Panu Bogu wiadomej– ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
W intencji J.E. Ks. Biskupa Łukasza Buzuna, asystenta Kongregacji
Mniszek Benedyktynek, z okazji imienin, o wszelkie dary Ducha
Świętego  i opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej – ks. Kazimierz
godz. 17.30
k. pofranciszkański
1/ W intencji pracowników Służby Zdrowia – ks. Benedykt
2/ EGZEKWIE za + Edwarda Oleszczuka 4 r. śm. – ks. Proboszcz
3/ O Boże błog. i potrzebne łaski za wstawiennictwem św.
Antoniego dla Łukasza  i Wioletty  w 2 r. ślubu i błog Boże  dla
synów Antoniego i Jakuba –ks. Rafał
4/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Mieczysław
5/ za + Barbarę Daniluk greg – ks. Andrzej
Środa
19 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Felicję Kujawa greg– ks. Marian
2/ Dz-bł w intencji Ks. Łukasza Grabowskiego o Boże błog.
w posłudze kapłańskiej– ks. Rafał
3/ za Urszulę i Pawła, w intencji Panu Bogu wiadomej– ks. Mieczysław
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz 
godz. 17.30
Katedra
1/ za + Marię 33 r. śm. i + Bolesława Górka  – ks. Proboszcz
2/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Arkadiusz
3/ za + Barbarę Daniluk greg – ks. Benedykt 
Czwartek
20 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Felicję Kujawa greg– ks. Marian
2/ za zmarłych z rodziny Kosińskich– ks. Andrzej 
3/ za Urszulę i Pawła, w intencji Panu Bogu wiadomej– ks. Mieczysław
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz 
godz. 17.30
Katedra
1/ za zmarłych z KŻR pw. MB Nieustającej Pomocy – ks. Proboszcz
2/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Arkadiusz
3/ za + Barbarę Daniluk greg – ks. Benedykt
Piątek
21 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Felicję Kujawa greg– ks. Marian
2/ za zmarłych z rodziny Kalicińskich – ks. Proboszcz
3/ za Urszulę i Pawła, w intencji Panu Bogu wiadomej– ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz 
godz. 17.30
Katedra
1/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Rafał
2/ za + Barbarę Daniluk greg – ks. Andrzej
3/ EGZEKWIE za + Witolda 2 r. śm. .– ks. Benedykt
Sobota
22 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Dz-bł w int. Leonardy Sollich w 90 urodziny , O Boże błog.
i opiekę MB – ks. Proboszcz
2/ za + Felicję Kujawa greg– ks. Arkadiusz
3/ za Urszulę i Pawła, w intencji Panu Bogu wiadomej– ks. Marian
godz. 7.00
ss. Bened
– ks. Kazimierz 
godz. 10.00
Katedra
Kongres Misyjny Dzieci – ks. Biskup Piotr
godz. 17.30
Katedra
1/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Rafał
2/ za + Barbarę Daniluk greg – ks. Benedykt
3/ za + Ireneusza Stasiuka u. pog. – ks. Andrzej
Niedziela
23 października
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Kazimierz                     
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Felicję Kujawa greg– – ks. Marian
2/ za + Kazimierza Omelańczuka w 1 r. śm. – ks. Mieczysław
3/ za Urszulę i Pawła, w intencji Panu Bogu wiadomej– ks. Proboszcz
godz. 10.00
Katedra
1/ Dz-bł o zdrowie całej rodziny – ks. Arkadiusz
2/ za + Jadwigę i Franciszka Sadowskich- ks. Leopold
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Marię Wołyniec u. pog.- ks. Proboszcz
2/ Dz-bł w 47 r. ślubu Lucyny i Wiesława, o Boże błog. i opiekę
MB – ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Stanisłwa, Otylię, Ludwika z r. Abramczuków, Wandę
i Józefa Seroczyńskich – ks. Arkadiusz
2/ za + Barbarę Daniluk greg. – ks. Andrzej

Intencje mszalne 26.09-2.10.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
26 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Marian
2/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz
3/ W intencji Panu Bogu wiadomej– ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ O Boże błog. i potrzebne łaski w służbie kapłańskiej dla ks. Dariusza
Kujawy– ks. Proboszcz
2/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Rafał
3/ za + Daniela Golańskiego u. pog. – ks. Benedykt
Wtorek
27 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Marian
2/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz
3/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Arkadiusz
4/ za + Janinę i Wiktora Traczewskich– ks. Rafał
5/ Przez Niepokalane Serce Maryi, za dusze w czyśćcu cierpiące
– ks. Benedykt
godz. 7.00
ss. Bened.
ks. Kazimierz
godz. 17.00
Katedra
1/ W intencji młodzieży bierzmowanej– ks. Biskup Piotr
Środa
28 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Marian
2/ Dziękczynna za otrzymane łaski i przeżyte lata– ks. Arkadiusz
3/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Danutę Stolarkiewicz u. pog.– ks. Leopold
2/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Benedykt
3/ EGZEKWIE za + Zenona Kowalczyka 3 r. śm., za + Jadwigę i Mariana
Kowalczyk, Elżbietę i Janusza Miłkowskich– ks. Rafał
Czwartek
29 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Marian
2/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Antoniego, Piotra i zm. z rodziny- ks. Arkadiusz
2/ za + Antoniego i Teresę Zagubień i ich rodziców – ks. Rafał
3/ za + Jana i Bronisławę Wyszyńskich i zm. z rodziny– ks. Benedykt
4/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Andrzej
5/ W intencji ks. Rafała Pokrywińskiego w dniu imienin– ks. Proboszcz
Piątek
30 wrzesnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Marian
2/ O łaskę głębokiej wiary w rodzinach dzieci – of. matka
– ks. Mieczysław
3/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Arkadiusza Gendka  – u. pog. – ks. Arkadiusz
2/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Proboszcz
3/ za + Urszulę Fiedoruk – u. pog. – ks. Benedykt
4/ za + Mariannę Poniatowską – u. pog. – ks. Andrzej
5/za + Janusza Kamińskiego 1 r. śm. – ks. Leopold
Sobota
1 października
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Mieczysław
2/ W intencji zrzeszonych w Akcji Katolickiej Diecezji Drohiczyńskiej ,
O Boże błog. dla nich i ich rodzin- ks. Marian
3/ za + Felicję Kujawa początek gregorianki– ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened
1/ W intencji S. Teresy, o Boże błog. i potrzebne łaski w dniu imienin
– ks. Kazimierz     
godz. 11.00
Katedra
W int. S . Zuzanny , Karmelitanki Dzieciątka Jezus w 25 lecie złożenia
ślubów zakonnych  – Ks. Biskup Tadeusz Pikus
godz. 17.30
Katedra
1/ Dz-bł  w 18 r. chrztu św. , o dary Ducha Świętego na maturze
i w dorosłym życiu Piotra – ks. Rafał
2/ za + Dariusza Markiewicza początek gregorianki- ks. Arkadiusz
3/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Benedykt
4/ za + Barbarę Daniluk początekgregorianki – ks. Andrzej
5/ za + Stanisławę Pykało u. pog. – ks. Leopold
6/ za + Janusza Kamińskiego 1 r. śm. – ks. Proboszcz
Niedziela
2 października
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Janinę, Emilię, Stanisława z rodziny Ciećko – ks. Kazimierz   
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Ligię Kłosowską 1 r. śm. i Adolfa Kłosowskiego– ks. Marian
2/ za + Jana Maćkowiaka– ks. Mieczysław
3/ za + Wojciecha Gromadzkiego 2 r. śm.– ks. Andrzej
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Mateusza Poniatowskiego – ks. Rafał
2/ za + Jadwigę, Czesława, Stanisława, Mariana i zm z r. Rybałtowskich
ks. Leopold
3/ za + Dariusza Markiewicza greg- ks. Benedykt
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Marię Mikołajczuk u. pog. – ks. Rafał
2/ za + Felicję Kujawa greg– ks. Benedykt
godz. 15.00
Katedra
Msza św. Trydencka – ks. Rafał
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Barbarę Danilukgreg – ks. Leopold
2/ za + Wiesława i Izydora – ks. Proboszcz

Intencje mszalne 19-25.09.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
19 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Marian
2/ za wstawiennictwem św. Józefa o łaski dla wspólnoty i osób proszących
–  ks. Rafał
3/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za parafian – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ Dz-bł w int. Małgorzaty i Jarosława Słomczyńskich w 25 r. sakramentu
małżeństwa, o Boże bł. i opiekę MB– ks. Proboszcz
2/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Arkadiusz
Wtorek
20 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Marian
2/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ Dziękczynna w 3 urodziny Joanny , o Boże błog.  i opiekę MB
Niepokalanej i kształtowanie miłości w sercu do Boga i ludzi – ks. Rafał
2/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Arkadiusz
Środa
21 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za ++ z rodziny Wojtkowskich, Sadowych, Słomczyńskich,
Prochowników i Chylewiczów– ks. Marian
2/za + Mateusza Poniatowskiego- ks. Rafał
3/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Arkadiusz
4/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz
5/ za + Janinę Przekopińską 8 r. śm. i zm. z rodz. Przekopińskich,
Jarockich i Grzesiuków- ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Joannę– ks. Proboszcz
2/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Benedykt
Czwartek
22 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Marian
2/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Rafał
2/ za + Ireneusza Stasiuka u. pog. – ks. Arkadiusz
3/ za + Józefa Sica 2 r. śm. – ks. Benedykt
Piątek
23 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Marian
2/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Wiktorię i Stefana  – ks. Proboszcz
2/ za + Marię Wołyniec u. pog. – ks. Arkadiusz
3/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Rafał 
Sobota
24 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich ks. Marian
2/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened
– ks. Kazimierz
godz. 17.00
Katedra
Ślub – ks. Arkadiusz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Elżbietę Redo greg.– ks. Benedykt 
2/ EGZEKWIE za + Zygmunta Renda – ks. Rafał
Niedziela
25 września
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Jolantę Mioduszewską  7 r. śm. – ks. Kazimierz
2/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz                      
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Franciszka 5 r. śm., Jana Piotrowskiego 1 r. i zm. z rodz.
Piotrowskich– ks. Marian
2/ za + Elżbietę Redo greg.– ks. Benedykt
3/ za + Piotra 16 r. śm., Olgę i Bolesława– ks. Benedykt
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Elżbietę Walendziuk u. pog. – ks. Arkadiusz
2/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich ks. Leopold
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Rozalię i Aleksandra Skowrońskich – ks. Benedykt
2/ za + Halinę Maćkowiak 14 r. śm., Wiktora  i zm. z rodziny
– ks. Proboszcz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Józefę i Andrzeja i ich rodziców – ks. Arkadiusz

Intencje mszalne 12-18.09.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
12 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Marian
2/ O światło Ducha Świętego dla Aleksandry –  ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za parafian – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/za + Mariusza Boguszewskiego – of. rodziny Senczyno– ks. Rafał
2/ za + Lucynę, Jana, i zm. z r. Romanowskich- ks. Arkadiusz
3/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Andrzej
Wtorek
13 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Marian
2/ O Boże błog. i opiekę MB dla Pawła Topczewskiego– ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za parafian – ks. Dariusz Kucharek
2/ W int. Anny i Jacka, z prośbą o dar potomstwa i Boże błog.
na dalsze lata życia – ks. Rafał
3/ W int. osoby Panu Bogu wiadomej o zdrowie, uwolnienie
od zła i opiekę MB Fatimskiej– ks Proboszcz
4/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Benedykt
Środa
14 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Marian
2/ za + Jadwigę i Tadeusza i zm. z r. Wasilewskich- ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz 
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Roberta Sacharczuka 2 r. i zm. z rodziny– ks. Proboszcz
2/ za + Elżbietę Adamczuk u. pog. – ks. Arkadiusz
3/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Benedykt
Czwartek
15 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Marian 
2/ za + Stanisława Siwka – of. pracownicy Urzędu Miejskiego
w Drohiczynie- ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz 
godz. 18.00
Katedra
1/ EGZEKWIE za + Jadwigę Selwaniuk 30 dzień– ks. Proboszcz
2/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Benedykt
3/ za + Mariannę Poniatowską u. pog. – ks. Leopold
Piątek
16 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Marian
2/ za + Bogdana –  ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz 
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Bolesława Miszczuka 5 r. śm.  – ks. Proboszcz
2/ za + Danutę Stolarkiewicz u. pog. – ks. Rafał
3/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Benedykt
Sobota
17 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Elżbietę Redo greg – ks. Marian
2/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened
– ks. Kazimierz 
godz. 14.00
Katedra
Ślub – ks. Arkadiusz
godz. 18.00
Katedra
1/ Dz-bł w int. małżonków w 50 r. zawarcia sakramentu małżeństwa,
o Boże błog. dla dzieci i wnuków  –  ks. Rafał
2/ za + Gracjana Hyckowskiego.– ks. Benedykt
3/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Leopold
3/ za + Krystynę Jakubiak – ks. Mieczysław
4/ Dz-błag w 30 urodziny Patrycji, O Boże błog. i opiekę MB – ks. Andrzej
Niedziela
18 września
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Stanisława Niemyjskiego greg – ks. Kazimierz                       
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Jadwigę i zm. z rodziny Ratyńskich i Rybałtowskich– ks. Marian
2/ za + Zbigniewa w 6 r. śm. i zm. z rodziny Kurków– ks. Rafał
3/ za + Elżbietę Redo greg.– ks. Benedykt
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Alicję Rusiniak u. pog.-  ks. Leopold
2/ za parafian- ks. Proboszcz
godz. 12.00
Cmentarz
1/ za + poległych w obronie Ojczyzny – ks. Proboszcz
2/ za + Marię i Edmunda Bujno– ks. Rafał
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich – ks. Mieczysław
2/ za + Krystynę i Edwarda oraz zmarłych z ich rodzin – ks. Rafał

Intencje mszalne 5-11.09.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
5 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + dusze w czyśćcu cierpiące– ks. Marian
2/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich –  ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za parafian – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Mariannę Liziniewicz w 7 r. śm.- ks. Proboszcz
2/ O łaskę życia zgodnego z wolą Bożą i opiekę MB
dla Magdaleny- ks. Arkadiusz
3/ za + Elżbietę Redo greg.– ks. Benedykt
Wtorek
6 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich –  ks. Marian
2/ za + Marię, Jana, Aleksandrę, Antoniego i Mariusza– ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za + Lecha Michaluka 7 r. śm. – ks. Arkadiusz
2/ za + Kamilę i Teresę Żochowską– ks. Benedykt
3/ za + Elżbietę Redo greg.– ks. Leopold
4/ za + Marka Konobrodzkiego u. pog.– ks. Andrzej
Środa
7 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich –  ks. Marian
2/ Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i dalszą
opiekę Maryi dla Olafa i Leszka w nowym roku szkolnym– ks. Andrzej
3/ za + Lucynę i Jana i zm. z rodziny Romanowskich- ks. Benedykt
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz 
godz. 18.00
Katedra
1/ EGZEKWIE za + Gracjana Hyckowskiego 30 dzień– ks. Arkadiusz
2/ za + Barbarę Daniluk- of. KŻR MB Częstochowskiej – ks. Rafał
3/ za + Elżbietę Redo greg.– ks. Benedykt
4/ za + Tadeusza 2 r. śm.  – ks. Andrzej
Czwartek
8 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ O dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla: Ani i Marcina,
Pauliny, Daniela, Mateusza, Macieja, Przemka, o opiekę MB i w intencji
wynagradzającej  Bogu za ich grzechy– ks. Marian
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz 
godz. 8.00
Katedra
W intencji pielgrzymów udających się do Loretto
– ks. Biskup Piotr Sawczuk
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich –  ks. Rafał
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Marię Wołyniec– ks. Andrzej
2/ za + Elżbietę Redo greg.– ks. Benedykt
3/ za + Mariannę Poniatowską – ks. Leopold
Piątek
9 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Mariannę i Wacława Zakrzewskich i za + ks. Franciszka
Mioduszewskiego.– ks. Marian
2/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich –  ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
– ks. Kazimierz 
godz. 18.00
Katedra
1/   – ks. Proboszcz
2/ za + Elżbietę Redo greg.– ks. Arkadiusz
Sobota
10 września
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich –  ks. Marian
2/ za + Janinę i Stanisława Sterniczuków – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened
– ks. Kazimierz     
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Wacława Zduniewicza i Piotra –  ks. Rafał
2/ za + Elżbietę Redo greg.– ks. Arkadiusz
3/ za + Antoniego Jarockiego u. pog. – ks. Benedykt
4/ za + Henryka Rendę u. pog. – ks. Andrzej
Niedziela
11 września
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za wszystkich dobroczyńców Klasztoru Mniszek Benedyktynek,
dla żyjących o Boże błog. , dla zmarłych o dar życia wiecznego 
– ks. Kazimierz                      
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Kamilę Żochowską – ks. Marian
2/ za + Elżbietę Redo greg.– ks. Rafał
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Walentynę i Antoniego Niewiarowskich –  ks. Rafał
2/ Dz-bł w 1 r. ślubu Daniela i Pauliny Stasiuk- ks. Leopoldo 
3/ Dz- bł o zdrowie w intencji całej rodziny– ks. Benedykt
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Janinę Krasowską u. pog. . – ks. Proboszcz
2/ za + Stanisława Żurawskiego– ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za  + Jerzego w 13 r. śm. , Jadwigę i Przemysława – ks. Proboszcz