DZIEŃ | GODZINA | INTENCJE |
---|---|---|
18 marca | godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz |
godz. 8.30 Katedra | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Marian 2/ za + Antoniego Mazura u.pog. – ks. Łukasz | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ za + Ludwika Gąsowskiego w 3 r. śm. i zm. z rodziny – ks. Proboszcz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Krzysztofa Czesułę u. pog. – ks. Andrzej 2/ za + Stanisława Juszkiewicza u. pog. – ks. Artur Płachno 3/ za + Andrzeja Kazulę greg – ks. Benedykt | |
19 marca | godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ za + S. Józefę Olendzką – ks. Kazimierz |
godz. 8.30 Katedra | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Marian 2/ za + Józefa Sica – ks. Łukasz | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ za + Kazimierza Buśko w 16 r. śm. – ks. Proboszcz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Jadwigę i Mariannę Tararuj – ks. Mieczysław 2/ za + Józefę Stolarkiewicz 3 r. śm. – ks. Andrzej 3/ W 90 r. urodzin Józefy z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę MB za wstawiennictwem św. Antoniego na dalsze lata – ks. Artur Płachno 4/ za + Jadwigę i Józefa Florczuk – ks. Benedykt 5/ za + Andrzeja Kazulę greg – ks. Rafał | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Marian 2/ za + Helenę i Wacława Turek – ks. Proboszcz 3/ za + Henryka w 5 r. śm. – ks. Mieczysław | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Mariannę Jędruszczuk u. pog. – Ks. Łukasz 2/ za + Andrzeja Kazulę greg – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Marian 2/ O łaskę głębokiej wiary w rodzinach dzieci – ks. Łukasz | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ O Boże błogosławieństwo dla wspólnoty, o dar nowych powołań – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Andrzeja Zygmunta Wasilewskiego – ks. Proboszcz 2/ za + Eugeniusza Galeckiego 1 r. śm. i Stanisławę Galecką 4 r. śm. – ks. Benedykt 3/ za + Andrzeja Kazulę greg – ks. Andrzej | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Marian 2/ Przez Nieokalane Serce Maryi za dusze w czyśćcu cierpiące – ks. Rafał | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | – ks. Kazimierz | |
godz. 17.30 Katedra | 1/ Dziękczynna za łaskę zdrowia, za kapłanów i lekarzy, z prośbą o Boże błogosławieństwo – of. pani Kazimiera – ks. Proboszcz 2/ za + Andrzeja Kazulę greg – ks. Łukasz 3/ za + Jadwigę Pykało u. pog. – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Marian 2/ za dusze w czyśćcu cierpiące – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Mikołaja Renda 8 r. śm. i Irenę – ks. Łukasz 2/ Dz-błag. w 41 r. urodzin Emilii, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i umocnienie w wierze- ks. Rafał 3/ za + Andrzeja Kazulę greg – ks. Benedykt | |
24 marca | godz. 8.00 ss. Bened | 1/ za + Marię i Stanisława Sielewoniuk – ks. Kazimierz |
godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ za + Andrzeja Kazulę greg. – ks. Marian 2/ za + Bogdana Golańskiego 9 r. śm. – ks. Łukasz | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ za + Felicję Dąbrowską u. pog. – ks. Mieczysław 2/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Łukasz 3/ za + Kazimierza i Jadwigę z rodziny Michaluków oraz ich rodziców – ks. Benedykt | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Krystynę, Zofię, Jana i zmarłych z rodz. Bartosiaków – ks. Proboszcz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Bronisławę, Adolfa, Marię, Władysława, Lucjana, Helenę, Danutę, Leontynę, Anielę, Jadwigę, Zofię Miłkowskich, ks. Zygmunta, sprawiedliwego wśród narodów świata – ks. Proboszcz |
Kategoria: Intencje
Intencje mszalne 4-10.03.2024 r.
DZIEŃ | GODZINA | INTENCJE |
---|---|---|
4 marca | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Marian 2/ Dziękczynno – błagalna w 3 urodziny Alicji, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej – ks. Rafał |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Helenę i Wacława i zm. z rodziny Krakówko – ks. Proboszcz 2/ za + Karolinę 40 r., Jana, Włodzimierza i Tadeusza – ks. Łukasz 3/ za + Andrzeja Kazulę greg. – ks. Benedykt | |
5 marca | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Marian 2/ za dusze w czyśćcu cierpiące – ks. Rafał |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Zuzannę, Telesfora, Halinę i Czesława – ks. Proboszcz 2/ za + Danutę i Władysława i ich rodziców – ks. Łukasz 3/ Dz- błag z okazji imienin Kazimierza, z prośbą o Boże błog. , opiekę MB i wstawiennictwo św. Kazimierza – ks. Benedykt 4/ za + Józefa, Henrykę i zm. z r. Niewińskich – ks. Andrzej 5/ za + Andrzeja Kazulę greg. – ks. Rafał | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Marian 2/ za + Witolda 2 r. śm. , Józefa, Marię, Wierę i Józefa – ks. Łukasz | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ EGZEKWIE za + Krzysztofa Plichtę 8 r. śm. – Ks. Proboszcz 2/ za + Wojciecha Nowaka – ks. Rafał 3/ za + Andrzeja Kazulę greg. – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Marian 2/ za + Jerzego Szaturskiego u. pog. – ks. Rafał | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ za + S. Józefę Olendzką u. pog. – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ Dziękczynna za zdrowie, pracę i otrzymane łaski w związku z przejściem na emeryturę, z prośbą o Boże błog., również dla przełożonych i współpracowników i życie wieczne dla zmarłych przełożonych i współpracowników – ks. Łukasz 2/ za + Grażynę Miszczuk u. pog.– ks. Proboszcz 3/ za + Andrzeja Kazulę greg. – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Marian 2/ za + Helenę Borzym u. pog. – ks. Rafał | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 17.30 Katedra | 1/ EGZEKWIE za + Małgorzatę Suracką 6 r. śm. – ks. Benedykt 2/ EGZEKWIE za + Leonardę Sollich 30 dzień – ks. Łukasz 3/ za + Andrzeja Kazulę greg. – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Marian 2/ za + Grzegorza Wyrzykowskiego – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened | 1/ za + Franciszkę Żukowicz – ks. Łukasz | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ W int. animatorów RRN – ks. Proboszcz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Józefa, Helenę i rodziców z obojga stron- ks. Rafał 2/ za + ks. Leopolda Trofimuka – ks. Łukasz 3/ za + Stanisława Tararuja u. pog.– ks. Benedykt 4/ za + Andrzeja Kazulę greg. – ks. Andrzej | |
10 marca | godz. 8.00 ss. Bened | 1/ za + Irenę Witkowską u. pog. – ks. Proboszcz |
godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ za + Andrzeja Kazulę greg. – ks. Marian 2/ za + Eugeniusza Borzyma u. pog. – ks. Łukasz | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Proboszcz 2/ za + Janinę i Kazimierza i ks. Antoniego Krasowskiego – ks. Mieczysław | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Felicję Kowalczuk – of. KŻR z Sieniewic – ks. Łukasz 2/ za + Józefa Moczulskiego 6 r. śm. – ks. Benedykt | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Janinę Sadową w r. śm. i Michała – ks. Łukasz |
Intencje mszalne 26.02-3.03.2024 r.
DZIEŃ | GODZINA | INTENCJE |
---|---|---|
26 lutego | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Jadwigę 8 r. śm., Józefa, Waldemara i zmarłych dziadków z obojga stron – ks. Marian 2/ za + Felicję Kulbieda u. pog. – ks. Proboszcz |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + zmarłych polecanych w wypominkach – ks. Proboszcz 2/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Łukasz 3/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Benedykt | |
27 lutego | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Eugenię Bednarczyk u. pog. – ks. Marian 2/ za + Kazimierza Liźniewicza– ks. Łukasz |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 k. pofranciszkański | 1/ za + ks. Dariusza Misiora- of. III Zakon Franciszkanów Świeckich – ks. Rafał 2/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Benedykt 3/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Kazimierza Wińskiego 6 r. śm. – ks. Łukasz 2/ za + Bogusława Motela u. pog. – ks. Marian | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Marka Michaluka u. pog. – Ks. Proboszcz 2/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Andrzej 3/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Henryka Budziszewskiego u. pog. – ks. Marian 2/ za + Kazimierza Maćkowiaka 24 r. śm. i zmarłych z rodziny – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ EGZEKWIE za + Felicję Kowalczuk 30 dzień – ks. Łukasz 2/ za + Kazimierza i IrenęWitkowskich – ks. Rafał 3/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Benedykt 4/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Andrzej | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Andrzeja Kazulę początek greg. – ks. Marian 2/ za + Henryka Kłopotowskiego początek greg. – ks. Rafał | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 17.30 Katedra | 1/ za + Halinę Sterniczuk zakończenie greg. – ks. Łukasz 2/ za + Janinę Krasowską zakończenie greg. – ks. Benedykt 3/ za + Halinę Kamińską 1 r. śm. i Alfonsa Kamińskiego – ks. Andrzej | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Andrzeja Kazulę greg. – ks. Marian 2/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 ss. Bened | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Helenę, Kazimierza i zmarłych z rodziny Miłkowskich i Kosińskich- ks. Rafał 2/ za + Cecylię 2 r. śm. i Jana Chwesiuk- ks. Łukasz 3/ za + Lucjana, Helenę, Agatę, TadeuszaWarzyńskich – ks. Benedykt 4/ za + Irenę Boratyńską i Mariana i rodziców z obojga stron – ks. Andrzej | |
3 marca | godz. 8.00 Kościół ss. Bened | 1/ za + Ludwikę Karolak 9 r. śm. i Mieczysława Karolaka – ks. Kazimierz |
godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ za + Andrzeja Kazulę greg. – ks. Marian 2/ za + Kazimierza, Stanisława i Józefę Popławskich – ks. Rafał | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ za + Henryka Kłopotowskiego greg. – ks. Rafał 2/ za + Wiktorię i Józefa Karpińskich w 30 r. śm.- ks. Mieczysław 3/ za + Edwarda i Anielę Tryniszewskich – ks. Łukasz | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Jadwigę Chlebińską u. pog. – ks. Łukasz 2/ za + Elżbietę i Janusza Miłkowskich, Lucynę i Józefa Tomaszuk – ks. Benedykt | |
godz. 15.00 k. pofranciszkański | Msza Trydencka – ks. Rafał | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Krzysztofa Czesuła 30 dzień – ks. Łukasz |
Intencje mszalne 19-25.02.2024 r.
DZIEŃ | GODZINA | INTENCJE |
---|---|---|
19 lutego | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Marian 2/ za + Eugenię Bednarczyk u. pog. – ks. Proboszcz |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Stanisława Juszkiewicz u. pog. – ks. Rafał 2/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Łukasz 3/ Ad mentem Ordinarii – ks. Benedykt | |
20 lutego | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Marian 2/ O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i dary Ducha Świętego i łaskę świętości dla ks. Dariusza Kujawy– ks. Łukasz |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Renatę i Grzegorza Patkowskich – ks. Proboszcz 2/ za + Mariannę Jędruszczuk u. pog.– ks. Rafał 3/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Marian | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Sabinę, Stanisława i zm. z rodziny Wilińskich i Chodakowskich – Ks. Łukasz 2/ Dz-bł w 40-te urodziny Agnieszki z podziękowaniem za otrzymane łaski , z prośbą o zdrowie, umocnienie w wierze, dary Ducha Świętego, opiekę MB na dalsze lata życia– ks. Proboszcz 3/ EGZEKWIE za + Antoniego Tymoszuka 1 r. śm. – ks. Rafał 4/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Marian 2/ O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i dary Ducha Świętego i łaskę świętości dla ks. Tomasza Łapińskiego – of. grupa modlitewna Margaretka – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Grażynę Miszczuk – of. pracodawcy i pracownicy Import-Export – ks. Łukasz 2/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Rafał 3/ za + Jadwigę Pykało u. pog. – Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Marian 2/ za + Felicję Kulbieda u. pog. – ks. Rafał | |
godz. 7.00 ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 17.30 Katedra | 1/ za + Janinę, Antoniego, Tadeusza, Adama i zm. z rodziny – ks. Proboszcz 2/ za + Antoniego Mazura u. pog. – ks. Benedykt 3/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Andrzej | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Marian 2/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ Ad mentem Ordinarii- ks. Benedykt 2/ za + Stanisława Gigoła u. pog.- ks. Rafał 3/ za + Felicję Dąbrowską u. pog.- ks. Łukasz | |
25 lutego | godz. 8.00 ss. Bened | 1/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Kazimierz 2/ za dobroczyńców Klasztoru Mniszek Benedyktynek – ks. Proboszcz |
godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Rafał 2/ za + Eugeniusza Borzyma – of. KŻR z Sieniewic – ks. Marian | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ za + Kamilę Żochowską 6 r. śm.- ks. Mieczysław 2/ za + Michała Senczyno 3 r. śm.- ks. Rafał | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Tadeusza Chlebińskiego 22 r. śm. , Marię i Edwarda – ks. Proboszcz 2/ za + Józefa, Celinę, Wacława, Romana i za zm. z rodziny – ks. Benedykt | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ W intencji Panu Bogu wiadomej – ks. Proboszcz 2/ za zm. polecanych w wypominkach – Rafał |
Intencje mszalne 12-18.02.2024 r.
DZIEŃ | GODZINA | INTENCJE |
---|---|---|
12 lutego | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisławy w 95 r. urodzin – ks. Marian 2/ W intencji Panu Bogu wiadomej – ks. Proboszcz |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Roberta Meteńko – ks. Mieczysław 2/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Andrzej 3/ za + Weronikę Mańko u. pog. – ks. Łukasz 4/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Benedykt | |
13 lutego | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za dusze w czyśćcu cierpiące – ks. Marian |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 k. pofranciszkański | 1/ EGZEKWIE za + Eugeniusza Borzyma 30 dzień – ks. Proboszcz 2/ EGZEKWIE za + Ks. Leopolda Trofimuka 30 dzień – ks. Łukasz 3/ za + Honoratę Soroczyńską u. pog. – ks. Benedykt 3/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Mieczysław 4/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Andrzej | |
Popielcowa 14 lutego | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ O zdrowie i opiekę MB i św. Antoniego i rozwiązanie trudnych spraw dla Urszuli i Pawła – ks. Marian |
godz. 8.00 ss. Bened. | – ks. Kazimierz | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ W intencji diecezjan – Ks. Biskup Piotr 2 /za zmarłych z rodziny Czasułów: Czesława, Jadwigę Reguła, 21 r. śm. Czesława Czesułę – ks. Benedykt | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Genowefę Golańską 5 r. śm. – ks. Proboszcz 2/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Andrzej 3/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Mieczysław | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ Przez Niepokalane Serce Maryi za dusze w czyśćcu cierpiące – ks. Marian 2/ Ad mentem Ordinarii – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Edwarda Maćkowiaka i Marię i zm. z rodziny- ks. Łukasz 2/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Andrzej 3/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Mieczysław 4/ za + Paula Dedroga (mężczyzna) – Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ Ad mentem Ordinarii – ks. Marian 2/ Ad mentem Ordinarii – ks. Rafał | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | – ks. Kazimierz | |
godz. 17.30 Katedra | 1/ za + Eugenię Lipską 7 r. śm. – ks. Proboszcz 2/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Benedykt 3/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Łukasz | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Marian 2/ O łaskę zdrowia dla Grażyny – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Lucynę 1 r. śm. i Antoniego Zgierun – ks. Proboszcz 2/ O zdrowie Moniki i Marcina Meteńko – ks. Rafał 3/ EGZEKWIE za + Marię Selwaniuk 4 r. śm.- ks. Łukasz 4/ EGZEKWIE za + Bogusława Jastrzębskiego- ks. Benedykt 5/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Andrzej | |
18 lutego | godz. 8.00 ss. Bened | 1/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Kazimierz |
godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Marian 2/ za + Annę w r. śm. , zmarłych z rodziny Piotrowskich i Niewińskich – ks. Łukasz | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ za + Stanisławę i Stanisława Pykało – ks. Proboszcz 2/ za + Hieronimę Wojtkowską – ks. Mieczysław | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Edmunda Nazarczuka 1 r. śm. – ks. Benedykt 2/ za + Małgorzatę 3 r. śm. – ks. Łukasz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Jadwigę Jankowską 8 r. śm. i Czesława Jankowskiego – ks. Proboszcz |
Intencje mszalne 29.01-4.02.2024 r.
DZIEŃ | GODZINA | INTENCJE |
---|---|---|
29 stycznia | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Marian 2/ O Boże błogosławieństwo w dobytku za przyczyną św. Mikołaja – ks. Rafał |
godz. 7.00 kaplica ss. Bened. | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg.- ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Marię Jąderko 30 dzień po śm.– ks. Proboszcz 2/ za + Romana Rendę i jego rodziców Michalinę i Mikołaja w kolejną rocznicę śm. – ks. Benedykt | |
30 stycznia | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg. zakończenie- ks. Marian |
godz. 7.00 kaplica ss. Bened. | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg. zakończenie – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Ks. Leopolda Trofimuka – of. Rodzina Turosów – ks. Rafał 2/ za + Kazimierza 1 r. śm. i Irenę Witkowskich – ks. Proboszcz 3/ za + Stanisława Cichockiego 8 r. śm. – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/W intencji ks. Roberta Figury , o Boże błog., opiekę MB i dar świętości – ks. Marian | |
godz. 7.00 kaplica ss. Bened. | 1/ W intencji Piotrusia w rocznicę urodzin, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Ks. Leopolda Trofimuka – ks. Proboszcz 2/ za + Antoniego Mazura – of. rodzina Wójciukówi Polaków – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Janinę Krasowską początek gregorianki- ks. Marian 2/ za + Zofię Solaniuk 1 r. śm. – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 kaplica ss. Bened. | – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ EGZEKWIE za + Zofię Solaniuk 1 r. śm.- ks. Proboszcz 2/ Dz-bł. w int. Malwiny w 3 urodziny, o Boże błog. i opiekę MB – ks. Rafał 3/ za + Halinę Sterniczuk początek gregorianki – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Marian | |
godz. 7.00 kaplica ss. Bened. | – ks. Kazimierz | |
godz. 10.00 | 1/ W intencji osób życia konsekrowanego – ks. Biskup Piotr 2/ za + Łucję Tararuj 12 r. śm. i zm. z rodz. Tararujów, Magdę Patralską, Mariusza Rosę i zm. z rodz. Kosińskich – ks. Rafał 3/ za + Irenę Witkowską u. pog. – ks. Benedykt | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Jadwigę Chlebińską 30 dzień po śm. – ks. Proboszcz 2/ za + Edwarda Krakówko 3 r. śm. oraz zm. z r. Krakówko: Jana, Wandę , Stanisława, Konstancję i Feliksa – ks. Andrzej 3/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Marian 2/ Ad mentem Ordynarii – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 kaplica ss. Bened | – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Bogdana Suskiego – ks. Rafał 2/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Benedykt | |
4 lutego | godz. 8.00 Kościół ss. Bened | 1/ za + Janinę Krasowską greg. – ks. Kazimierz |
godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ za + Halinę Sterniczuk greg. – ks. Marian 2/ za + Eugeniusza Borzyma u. pog. – ks. Benedykt | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ za + Jadwigę i Józefa Florczuk – ks. Mieczysław 2/ za + Mariannę i Antoniego Kurpeta , Halinę i rodziców z obojga stron, – ks. Proboszcz | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Wandę i Mariana Pykało i zm. z rodziny – ks. Proboszcz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Serafinę Lipińską 1 r. śm. – ks. Proboszcz |
Intencje mszalne 15-21.01.2024 r.
DZIEŃ | GODZINA | INTENCJE |
---|---|---|
15 stycznia | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Marian 2/ W intencji Andrzeja, o Boże bł. I potrzebne łaski – ks. Łukasz 3/ Przez Niepokalane Serce Maryi za dusze w czyśćcu cierpiące – ks. Rafał |
godz. 7.00 ss. Bened. | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg.- ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Zdzisława i Janinę Kurek i zmarłych z rodziny – ks. Benedykt 2/ EGZEKWIE za + Wiktora Maćkowiaka 15 r. śm. i Halinę i zmarłych z rodziny – ks. Proboszcz | |
16 stycznia | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Marian 2/ O zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Czesławy – ks. Łukasz 3/ za + Antoniego Mazura u. pog. – ks. Rafał |
godz. 7.00 ss. Bened. | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg.- ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 k. pofranciszkański | 1/ EGZEKWIE za + Stanisława Ładziaka 3 r. śm. – ks. Proboszcz 2/ za + Zbigniewa Kosińskiego 4 r. śm. i zm. Z rodziny – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Marian 2/ za + Eugenię Bednarczyk u. pog. – ks. Łukasz | |
godz. 7.00 ss. Bened. | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg.- ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ Ad mentem Ordinarii – ks. Rafał 2/ za + Grażynę Miszczuk – of. pracodawcy i pracownicy IMPORT EKSPORT KOCZERY – ks. Proboszcz 3/ za + Henryka Budziszewskiego u. pog. – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Marian 2/ Ad mentem Oridinarii – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 ss. Bened. | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg.- ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za parafian- ks. Benedykt 2/ za + Bogusława Jastrzębskiego– ks. Rafał 3/ za + Marię i Władysława Sidun – ks. Łukasz | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Marian 2/ Ad mentem Oridinarii – ks. Rafał | |
godz. 7.00 ss. Bened. | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg.- ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Eugeniusza Borzyma – of. Apostolat Maryjny – ks. Benedykt 2/ za + Andrzeja i Bożenę Twarowskich – ks. Łukasz 3/ za + Kazimierza i Marię Miłkowskich i zm. z rodziny – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 Kaplica Domu Księży Emerytów | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Marian 2/ Ad mentem Oridinarii – ks. Łukasz | |
godz. 7.00 kaplica ss. Bened | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg.- ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za zmarłych polecanych w wypominkach – ks. Benedykt 2/ Ad mentem Oridinarii – ks. Rafał 3/ za + Mariannę i Antoniego Jędruszczuk u. pog. – ks. Proboszcz | |
21 stycznia | godz. 8.00 ss. Bened | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg.- ks. Kazimierz 2/ za dobroczyńców Klasztoru Mniszek Benedyktynek – ks. Proboszcz |
godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ za + Eugeniusza Borzyma – ofiarował komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach – ks. Marian | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ za + Stanisławę i Lucjana Stępkowskich i Zdzisława Stępkowskiego – ks. Rafał 2/ za + Helenę Kosińską 12 r. śm. i zm. z rodz. Kosińskich, Magdę Patralską, Mariusza Rosę i zmarłych z rodziny Tararujów – ks. Mieczysław | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg. – ks. Benedykt 2/ za + Stanisława, Leokadię i Franciszka – ks. Rafał 3/ W intencji S. Małgorzaty , w dniu imienin, o Boże błog. i potrzebne łaski – ks. Proboszcz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ O zdrowie, pomyślność i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny – ks. Proboszcz |
Intencje mszalne 1-7.01.2024 r.
DZIEŃ | GODZINA | INTENCJE |
---|---|---|
1 stycznia | godz. 8.00 ss. Bened. | 1/ za + Kazimierę Oleksiej początek gregorianki – ks. Kazimierz |
Świętej Bożej Rodzicielki | godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ O zdrowie i potrzebne łaski dla Marka – ks. Marian |
godz. 10.00 Katedra | 1/ za + Adriana, Mieczysława i Mirosława i zm. z rodziny – ks. Proboszcz | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Wacława Gałeckiego pocz. gregorianki – ks. Rafał 2/ za + Walentego 20 r. śm. , Helenę i Barbarę – ofiara Zbigniewa Florysiaka – ks. Benedykt | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Mieczysława, Anastazję, Marię Wakulińskich – ks. Proboszcz | |
2 stycznia | godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Marian 2/ za + Henryka Kosiorka – ks. Rafał 3/ Ad mentem Ordinarii – ks. Łukasz |
godz. 7.00 ss. Bened. | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg. – ks. Proboszcz | |
godz. 18.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Wiesława Mańko – ks. Kazimierz 2/ O szczęśliwą operację dla Michała – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Marian 2/ za + dusze w czyśćcu cierpiące – ks. Rafał 3/ Ad mentem Ordinarii – ks. Łukasz | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg. – ks. Proboszcz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Bolesława Wojtkowskiego i Marię w kolejną r. śm. – ks. Kazimierz 2/ za + Antoniego Mazura – ofiara rodziny Grzesiuk – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Marian 2/ za + Magdalenę w 4 r. śm. – ks. Rafał 3/ Ad mentem Ordinarii – ks. Łukasz | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg. – ks. Proboszcz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + zmarłych z rodziny Mańko i Jarockich – ks. Kazimierz 2/ za + Eugenię Barszczewską, Waleriana i zm. z rodz. Barszczewskich – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Marian 2/ za + Helenę, Jana i Henryka – ks. Rafał 3/ Ad mentem Ordinarii – ks. Łukasz | |
godz. 7.00 Kaplica ss. Bened. | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg. – ks. Proboszcz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Marię Senczyno w 30 dzień po śm., Aleksandrę i Józefa Danilczuk – ks. Kazimierz 2/ za + Halinę Gołowczyńską 10 r. – ks. Benedykt | |
6 stycznia | godz. 8.00 ss. Bened | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg. – ks. Kazimierz |
Objawienia Pańskiego | godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ za parafian – ks. Marian |
godz. 10.00 Katedra | 1/ Dz-błag o Boże bł. i opiekę MB w int. Gabrieli w 10 urodziny – ks. Mieczysław 2/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Proboszcz 3/ Dz-błag w int. Mai w 1 urodziny , o zdrowie, opiekę MB i Anioła Stróża na dalsze lata życia – ks. Łukasz | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Tadeusza Gałeckiego 10 r. śm. i zm. rodziców z obojga stron – ks. Proboszcz 2/ za + Aleksandrę, Antoniego i zm. z rodziny Senczyno – ks. Benedykt | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Stanisława Gigoła u. pog. – ks. Łukasz | |
7 stycznia | godz. 8.00 ss. Bened | 1/ za + Kazimierę Oleksiej greg. – ks. Kazimierz |
godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ za + Stanisława i Martę Kamińskich – ks. Marian | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ za + Mariusza Maćkowiaka 5 r. śm. – ks. Mieczysław 2/ Dz-błag. o opiekę MB i Boże błog. w int. Tomasza w 35 urodziny – ks. Rafał | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Weronikę i Józefa Szmurło – ks. Proboszcz 2/ za + Wacława Gałeckiego greg.- ks. Benedykt | |
godz. 15.00 k. pofranciszkański | Msza św. Trydencka – ks. Rafał | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Agatę Michalską 30 dzień po śm.- ks. Proboszcz |
Intencje mszalne 25-31 grudnia 2023 r.
DZIEŃ | GODZINA | INTENCJE |
---|---|---|
25 grudnia | godz. 9.00 ss. Bened. | 1/ O Boże błog. i opiekę MB dla Rafała i Joanny – ks. Kazimierz |
Narodzenia Pańskiego | godz. 10.00 Katedra | 1/ O opiekę MB i św. Antoniego w rozwiązaniu trudnych spraw w rodzinie Urszuli i Pawła – ks. Marian 2/ za + Marka Michaluka u. pog. – ks. Mieczysław 3/ za + Felicję Dąbrowską greg – ks. Proboszcz |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Krzysztofa Buśko – ks. Proboszcz 2/ za + Dariusza, Stanisława, Stefana Korczyńskich – ks. Benedykt | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Zdzisława Skorupko 4 r. śm. – ks. Rafał | |
26 grudnia | godz. 8.00 ss. Bened. | 1/ W intencji Natalii i Roberta i całej rodziny, o Boże błog. i opiekę MB – ks. Kazimierz |
oktawie Narodzenia Pańskiego | godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ za + Hieronimę Walczuk – ks. Marian 2/ O opiekę MB i św. Antoniego w rozwiązaniu trudnych spraw w rodzinie Urszuli i Pawła – ks. Łukasz |
godz. 10.00 Katedra | 1/ W intencji dzieci , które przyjmą chrzest – ks. Proboszcz 2/ O Boże błog. dla całej rodziny Kamińskich– ks. Łukasz 3/ za + Felicję Dąbrowską greg – ks. Mieczysław | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Eugeniusza Galeckiego u. pog. – ks. Proboszcz 2/ za + Władysława Daniluka i Henryka Golańskiego – ks. Benedykt | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Szczepana Słomczyńskiego u. pog. – ks. Łukasz | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Mieczysława Walczuka greg – ks. Marian 2/ za + Wiesławę Chlebińską – ks. Proboszcz | |
godz. 7.00 ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Annę Kozłowską 1 r. śm. – ks. Rafał 2/ Dz- błag. w int. Anny i Andrzeja w 15 r. ślubu , o Boże błog. dla małżonków i dzieci: Mateusza, Ireneusza i Rafał – ks. Łukasz 3/ za + Felicję Dąbrowską greg – ks. Benedykt | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Mieczysława Walczuka greg – ks. Marian 2/ O Boże bł., opiekę MB dla rodziny Walędziuk w dniu zawarcia sakr. małżeństwa – ks. Proboszcz 3/ – ks. Rafał | |
godz. 7.00 ss. Bened. | – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ EGZEKWIE za + Zygmunta Kalinowskiego 14 r. śm. – ks. Łukasz 2/ za + Felicję Dąbrowską greg – ks. Benedykt 3/ za + Mariusza, Józefa, Franciszka i Józefę Borzym– ks. Andrzej | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Mieczysława Walczuka greg – ks. Marian 2/ – ks. Łukasz 3/ – ks. Rafał | |
godz. 7.00 ss. Bened. | 1/ – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ za + Zdzisławę Krakówko u. pog. – ks. Proboszcz 2/ za + Felicję Dąbrowską greg – ks. Benedykt 3/ za Wojciecha Nowaka u. pog. – ks. Andrzej | |
godz. 7.00 k. pofranciszkański | 1/ za + Mieczysława Walczuka greg – ks. Marian | |
godz. 7.00 ss. Bened | – ks. Kazimierz | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ EGZEKWIE za + Stanisława Juszkiewicza 30 dzień – ks. Proboszcz 2/ za + Felicję Dąbrowską greg – ks. Łukasz 3/ za + Eugeniusza Galeckiego u. pog. – ks. Rafał 4/ za + Kazimierza Witkowskiego u. pog. – ks. Benedykt | |
31 grudnia | godz. 8.00 ss. Bened | 1/ Dziękczynno-błagalna, o zdrowie, Boże błog., dla rodziny – ks. Kazimierz |
godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ za + Daniela Rudnickiego 7 r. śm. – ks. Marian | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ za + Felicję Dąbrowską zakończenie greg – ks. Rafał 2/ za + Henryka Golańskiego 2 r. śm. – ks. Mieczysław | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Antoninę i Aleksandra Sadowych oraz zm. z rodziny – ks. Proboszcz 2/ za + Czesława Derewońko u. pog. – ks. Benedykt | |
godz. 18.00 Katedra | 1/ Dz- błag za otrzymane łaski , z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla rodzin Romanowskich, Wasilewskich, Ratajczaków i Wielogórskich w Nowym Roku– ks. Proboszcz |
Intencje mszalne 24 grudnia 2023 r.
DZIEŃ | GODZINA | INTENCJE |
---|---|---|
24 grudnia | godz. 8.00 ss. Bened | 1/ Dziękczynno-błagalna w int. Adama w dniu imienin, o Boże błog., opiekę MB i dary Ducha Świętego – ks. Kazimierz |
godz. 8.30 k. pofranciszkański | 1/ za + Janusza Żocha 9 r. śm. – ks. Marian 2/ za + Mieczysława Walczuka greg – ks. Łukasz | |
godz. 10.00 Katedra | 1/ O opiekę MB i św. Antoniego w rozwiązaniu trudnych spraw w rodzinie Urszuli i Pawła – ks. Proboszcz 2/ za + Felicję Dąbrowską greg – ks. Mieczysław | |
godz. 12.00 Katedra | 1/ za + Władysława, Antoniego, Stanisława Kamińskich i zm. z rodz. Kamińskich i Gąsowskich – ks. Łukasz 2/ za + Czesława Derewońko u. pog. – ks. Benedykt | |
godz. 22.00 ss. Bened | 1/ za parafian – ks. Kazimierz | |
godz. 24.00 Katedra | 1/ za parafian – ks. Biskup Piotr 2/ W intencji Ewy, o Boże błog. , opiekę MB, i dary Ducha Świętego – ks. Proboszcz |