Kategoria: Intencje

Intencje mszalne 16-22.05.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
16 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Ad mentem Ordinarii – ks. Marian
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ O Boże błog. i opiekę MB dla Zofii w dniu imienin i urodzin
– ks. Proboszcz
2/ za + Stanisława i Wiktorię- ks. Arkadiusz 
3/ O Boże błog. i opiekę MB Niepokalanej w rocznicę urodzin
Krystyny- ks. Benedykt
4/ za + Jerzego w 30 r. śm. , Apolonię i zmarłych z rodziny
– ks. Leopold
5/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Mieczysław
6/ za + Pawła Koska i zm. z rodziny- ks. Rafał
Wtorek
17 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Dz-bł w int. Adrianny w 27 urodziny i Krzysztofa w 22 urodziny
i Piotra , O Boże bł i opiekę MB – ks. Arkadiusz
2/ O łaskę zdrowia za przyczyną św. Antoniego dla osoby Bogu
wiadomej– ks. Marian
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za + Marka Konobrodzkiego- ks. Benedykt
2/ EGZEKWIE za + Dariusza Korczyńskiego 30 dzień
– ks. Proboszcz
3/ za+ Janusza Przystupa 14 r. śm. i zmarłych z r. Przystupa
i Twarowskich– ks. Rafał
4/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Leopold
Środa
18 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ O łaskę zdrowia za przyczyną św. Antoniego dla osoby Bogu
wiadomej– ks. Marian
2/ Dz-bł. za otrzymane zdrowie, łaskę Bożą i otrzymany słuch
– ks. Arkadiusz 
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/za + Kazimierza, Helenę, Zbigniewa i Mariusza Rosę
– ks. Proboszcz
2/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Benedykt
3/ za + Andrzeja, Janusza, Władysława i zm. z rodziny:
Przystupów i ………………………………………..– ks. Leopold
Czwartek
19 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Ad mentem Ordinarii – ks. Marian
2/ Ad mentem Ordinarii – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Antoniego Barszczewskiego w r. śm. – ks. Arkadiusz
2/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Benedykt
3/ za + Annę Kaczyńską u. pog.- ks. Leopold
Piątek
20 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Ad mentem Ordinarii- ks. Marian
2/ za + Zbigniewa Wołosińskiego u. pog. – ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Antoniego Oleksiuka 4 r. śm. – ks. Proboszcz
2/ za + Ewę Zofię Kłosowską 3 r. śm.- ks. Arkadiusz
3/ za + Marię i Hieronima Zubka i zm. z rodziny– ks. Benedykt
4/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. leopold
Sobota
21 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Ad mentem Ordinarii- ks. Marian
godz. 7.00
ss. Bened
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 16.00Ślub – ks. Proboszcz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Józefa w 2 r. śm., Kazimierza i  zm. rodziców Wiktorię
i Jana – ks. Rafał
2/ za + Zofię Budziszewską 9 r. śm.- ks. Arkadiusz
3/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Benedykt
4/ za + Stanisława Kamińskiego w 3 r. i zm. z rodziny
– ks. Leopold
Niedziela
22 maja
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Leokadię i Antoniego i zm. z r. Kurków – ks. Marian
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Antoniego Rusiniaka u. pog.- ks. Proboszcz
2/ za + Ireneusza Stasiuka u. pog. – ks. Mieczysław
3/ za + Helenę, Kazimierza, Stanisława Krzemińskich i zm.
z rodziny-ks. Leopold
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Rafał
2/ O zdrowie i dary Ducha Świętego i opiekę MB w 7 r. ślubu
Magdy i Tomasza i ich dzieci- ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Irenę 2 r. śm.– ks. Rafał
2/ za + Bolesławę i Józefa Sztrymerów- ks. Leopold

Intencje mszalne 9-15.05.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
9 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Stanisława Suchodoła u. pog. – ks. Marian
2/ za + Józefę– ks. Proboszcz
3/ W int. Akcji Katolickiej Diecezji Drohiczyńskiej, o Boże bł. dla 
nich i ich rodzin– ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ O zdrowie i bł Boże dla Stanisławy- ks. Rafał 
2/ za + Zbigniewa Wołosińskiego u. pog.- ks. Arkadiusz
3/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Benedykt
4/ Dz-bł w dniu urodzin Michała – ks. Leopold
5/ za + Stanisława Suchodoła u. pog. – ks. Mieczysław
Wtorek
10 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Dz-bł w int. Izabeli Bednarz w 25 urodziny , O Boże bł i opiekę
MB na codzień – ks. Marian
2/ O zdrowie i szczęśliwą operację dla Małgosi, o opiekę Jezusa
Miłosiernego i MB – of. rodzina Marciniaków– ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Rafał
2/ Dz-bł w urodziny Aleksandry za wstawiennictwem
św. Antoniego i MB dla rodziny- ks. Benedykt
3/ za + Ks. Michała Wilniewczyca 25 r. śm. – ks. Mieczysław
Środa
11 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + rodziców: Juliana i Helenę Krasuskich – ks. Marian
2/ O zdrowie i szczęśliwą operację dla Małgosi- of. rodzice
– ks. Rafał 
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ EGZEKWIE za + Zenona Szkopa 30 dzień – ks. Proboszcz
2/ za + Janinę Krasowską u. pog.- ks. Arkadiusz
3/ za + Henryka Rendę u. pog. – ks. Benedykt
4/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Leopold
5/ za + Krystynę Jakubiak– ks. Mieczysław
Czwartek
12 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Przez Niepokalane Serce Maryi za dusze w czyśćcu cierpiące
 ks. Marian
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Jana, Karolinę i Włodzimierza – ks. Proboszcz
2/ W intencji mieszkańców Sytek z racji poświęcenia pól – ks. Rafał
3/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Arkadiusz
Piątek
13 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Ad mentem Ordinarii- ks. Marian
2/ Ad mentem Ordinarii – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ O Boże bł. i opiekę MB Fatimskiej dla członków KŻR
pw. MB Fatimskiej i ich rodzin– ks. Proboszcz
2/ za + Zofię i Stanisława i zmarłych z rodziny- ks. Benedykt
3/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Rafał
Sobota
14 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Ad mentem Ordinarii- ks. Marian
godz. 7.00
ss. Bened
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Mariannę, Kazimierza i Tadeusza- ks. Arkadiusz
2/ za + Elżbietę Adamczuk u. pog.- ks. Rafał
3/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Benedykt
4/ za + Zofię, Antoniego i Józefa Domaraczeńko– ks. Leopold
Niedziela
15 maja
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
2/ za  wszystkich dobroczyńców klasztoru mniszek
benedyktynek, dla żyjących o Boże bł., dla zmarłych o życie
wieczne- ks. Proboszcz
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za parafian – ks. Marian
godz. 10.00
Katedra
1/ Dz-bł w int. Jacka w 50 urodziny, o Boże bł. i potrzebne łaski
– ks. Proboszcz
2/ za + Mariannę Poniatowską u. pog. – ks. Leopold
3/ za + Zofię i Ryszarda Rosochackich– ks. Mieczysław
godz. 12.00
Katedra
1/ O łaskę zdrowia dla Mikołaja i jego rodziców – ks. Arkadiusz
2/ O zdrowie i Boże bł. dla Marka Jarocia w 40 urodziny i całej
jego rodziny  – ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Arkadiusz

Intencje mszalne 2-8.05.2022 R.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
2 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ EGZEKWIE za + Jana Mackowiaka u. pog. – ks. Proboszcz
2/ za + Mateusza Poniatowskiego– ks. Marian
3/ EGZEKWIE za + Lucynę Wyszyńską 30 dzień- ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ W intencji strażakówdruhen i druhów z OSP z Gminy
Drohiczyn, o Boże błog. i opiekę św. Floriana- ks. Proboszcz 
2/ EGZEKWIE za + Zygmunta, Józefę i Zygmunta Kalinowskich
 ks. Arkadiusz
3/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Benedykt
Wtorek
3 maja
Najświętszej
Maryi Panny
Królowej Polski
godz. 8.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
2/ za + Stanisława Chmurę 11 r. śm. i rodziców z obojga stron
– ks. Mieczysław
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ O dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Ani
i Marcina, Pauliny, Daniela, Mateusza, Macieja i Przemka ,
o opiekę MB, w intencji wynagradzającej Bogu za ich grzechy 
– ks. Marian
2/ za + Antoniego Jarockiego 30 dzień– ks. Andrzej
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Henryka Maćkowiaka, Sefanię i zm.  z rodziny
– ks. Leopold
2/ W intencji Ojczyzny – of. Akcja Katolicka – ks. Proboszcz
3/ za + Ks. Infułata Eugeniusza Borowskiego w r. śm.
– of. Koła Żywego Różańca – ks. Rafał
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Łucję i Stanisława Cichockich- ks. Proboszcz
2/ za + Annę, Władysława Perlejewskich i zm. z rodz.
Kwiatkowskich i Perlejewskich- ks. Rafał
3/ Dz-bł w int. Jadwigi w 80 urodziny, o zdrowie i Boże
błogosławieństwo– ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Rafał
Środa
4 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za dusze w czyśćcu cierpiące – ks. Marian
2/ za + Józefa, Eugenię, Olgę, Aleksandrę, Antoniego
– ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Stanisława Króla 8 r. śm. – ks. Arkadiusz
2/ za + Zenona Szkopa , of. – Barbara i Sławomir Wierzejscy
z Siedlec- ks. Benedykt 
3/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Andrzej
Czwartek
5 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Eugenię i Alfonsa, Karola Miłkowskich – ks. Marian
2/ Ad mentem Ordinarii – ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Proboszcz
2/ za + Waldemara, Nadzieję, Stanisława i Eugeniusza
 ks. Benedykt
Piątek
6 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jadwigę i Antoniego- ks. Marian
2/ Ad mentem Ordinarii – ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ EGZEKWIE za + Jacka Szaturskiego 30 dzień– ks. Rafał
2/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Arkadiusz
Sobota
7 maja
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Ad mentem Ordinarii- ks. Marian
godz. 7.00
ss. Bened
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Proboszcz
2/ za + Anielę, Bronisława, Krystynę, Zdzisława i Tadeusza 
– ks. Benedykt
3/ za + Michała Gawrysiuka u. pog.- ks. Andrzej
4/ za + Elżbietę Walendziuk u. pog. – ks. Leopold
Niedziela
8 maja
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Władysławę Jabłonowską greg. – ks. Kazimierz
2/ za + Stanisława i Łucję Cichockich- ks. Mieczysław
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Lucynę, Stanisława i zm. z rodziny Błońskich i Miłkowskich
– ks. Marian
2/ Dz-błagalna z okazji imienin Stanisławy, o Boże bł i opiekę MB
na dalsze lata – ks. Rafał
godz. 10.00
Katedra
1/ za parafian, za dzieci które mają przyjąć chrzest- ks. Rafał
2/ za + Stanisławę i Nikodema  z rodziny Sadowych i Inkwanty
i za + Stanisławę i Henryka– ks. Benedykt
3/ za + Stanisława Mantura i zm. rodziców z obojga stron 
– ks. Leopold
4/ za +Antoniego, Stanisława, Franciszkę i Stanisława – ks. Andrzej
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Helenę i Wacława Krasowskich w r. śm., za + Jana
Kalinowskiego, Henryka, Halinę i Antoniego Gawrysiak,
ks. Stanisława Michała Dziurę – ks. Proboszcz
2/ za + Szczepana, Irenę, Janinę i Eulalię i zm. z ich rodzin
– ks. Benedykt
3/ za + Stanisława, Martę, Józefa, Krystynę Kamińskich
– ks. Leopold
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Stanisławę Orzepowską – ks. Proboszcz
2/ za + Cecylię Chwesiuk greg.- ks. Andrzej

Intencje mszalne 25.04.-1.05.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
25 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Proboszcz
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Marian
3/ Dz-bł w 53 r. urodzin i imienin Jarosława, o zdrowie i Boże bł.
i opiekę MB na dalsze lata – ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ Za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ Za + Zenona Szkopa of. wychowankowie pani Eweliny
ze Szk. Podstawowej w Miłkowicach Jankach- ks. Rafał
2/ O Boże bł. , opiekę MB i potrzebne łaski dla Marka
 ks. Arkadiusz
3/ za + Zbigniewa Wołosińskiego u. pog.- ks. Benedykt
4/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Leopold
Wtorek
26 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Marian
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ Za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za + Filomenę i Jana – ks. Arkadiusz
2/ za + Henryka Golańskiego  greg.- – ks. Rafał
3/ za + Daniela Golańskiego u. pog. – ks. Benedykt
4/ za + Grzegorza Kiszko u. pog.– ks. Andrzej
Środa
27 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Marian
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
1 / Za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz                   
godz. 18.00
Katedra
1/ W int. Apostolatu Maryjnego o potrzebne łaski, wzrost liczebny
i duchowy oraz o Boże bł dla księży opiekunów. – ks. Arkadiusz
2/ za + Henryka Golańskiego greg.- ks. Rafał 
Czwartek
28 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Marian
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Proboszcz
godz. 7.00
ss. Bened.
1 / Za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz                   
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Jadwigę Moczulską – ks. Rafał
2/ za + Henryka Golańskiego greg.- ks. Arkadiusz
Piątek
29 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Marian
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Proboszcz
3/ za + Helenę, Bolesława i Irenę – ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
1 / Za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz                   
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Henryka Golańskiego greg.- ks. Rafał
2/ za + Urszulę Fiedoruk u. pog. – ks. Arkadiusz
Sobota
30 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Marian
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened
1 / Za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz                   
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Henryka Golańskiego greg.- ks. Proboszcz
2/ za + Mariannę Poniatowską u. pog. – ks. Rafał  
3/ za + Janusza Kamińskiego u. pog. – ks. Benedykt           
Niedziela
1 maja
godz. 8.00
ss. Bened
1/ O zdrowie, Boże bł i dary Ducha Świętego dla Ewy
– ks. Proboszcz
2/ za + Helenę, Józefa, Franciszka i Ewę – ks. Mieczysław
3/                                     – ks. Kazimierz
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Mieczysława w 23 r. śm. i rodziców – ks. Rafał
2/ za + Łucję Słomczyńską  zakończenie greg – ks. Marian
3/ za + Henryka Golańskiego zakończenie greg.- ks. Andrzej             
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Cecylię Chwesiuk początek greg – ks. Rafał
2/ za + Eugenię Barszczewską u. pog. – ks. Leopold
3/ za + Zofię Czesuła – ks. Andrzej
4/ za + Józefa , Jadwigę i zmarłych rodziców -ks. Mieczysław
5/ W intencji mieszkańców Drohiczyna, za racji poświęcenia pól
– ks. Benedykt
godz. 12.00
Katedra
1/ Za + Józefa Borzyma zakończenie greg. – ks. Proboszcz
2/ za + Marię i Edwarda Maćkowiak – ks. Benedykt
godz. 15.00
k. pofranciszkański
Trydencka 
– ks. Rafał 
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Romana Szostaka 11 r. śm. – ks. Proboszcz

Intencje mszalne 11-18.04.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
11 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Marian
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Wiesław
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ Za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ O zdrowie i Boże bł. dla rodziny Krasowskich- ks. Rafał
2/ za + Jana Florczuka 7 r. śm. i zm. z r. Kazimierczuk i Florczuk
 ks. Arkadiusz
3/ EGZEKWIE za +  Janinę Krasowską 30 dz. – ks. Benedykt
4/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Andrzej
Wtorek
12 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Marian
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ Za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ Dz-Bł w intencji Teresy w 80 urodziny o zdrowie i Boże bł
 ks. Andrzej
2/ za + duszę w czyśćcu cierpiącą żołnierza poległego na Ukrainie 
– ks. Benedykt
3/ za + Apolonię, Jana, Józefa, Wiktorię i Kazimierza 
– ks. Wiesław
4/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Rafał
Środa
13 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Marian
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ Za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz                   
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Zbigniewa Wołosińskiego u pog. – ks. Wiesław
2/ za + Tadeusza, Lubę, Halinę Kryszczuk, Katarzynę i Eugeniusza 
– ks. Rafał
3/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Benedykt 
Wielki
Czwartek
14 kwietnia
godz. 9.30
Katedra
Msz św. Krzyżma 
godz. 16.00
ss. Bened.
1/ Za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz                   
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Benedykt
2/ za + Annę Kostka 18 r. i Mariana Kostka 42 r. i ich rodziców
– ks. Rafał
3/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Arkadiusz
4/ za + Henryka Golańskiego greg.- ks. Marian
5/ za parafian- ks. Wiesław
6/ za + Emilię i Jana Renda i Jana Zagubienia – ks. Leopold
7/ za + Elżbietę Adamczuk 30 dz. – ks. Andrzej
Wielki
Piątek
15 kwietnia
godz. 18.00
Katedra
Nabożeństwo Męki Pańskiej
Wielka
Sobota
16 kwietnia
godz. 16.00
ss. Bened
                               – ks. Kazimierz
godz. 19.00
Katedra
1/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Wiesław
2/ Za + Józefa Borzyma greg. – ks. Rafał  
3/ za + Henryka Golańskiego greg.- ks. Arkadiusz             
4/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Benedykt
5/ za + Halinę 9 r. śm. i zm. rodziców- ks. Andrzej
6/ O światło Boże dla lekarzy opiekujących się chorym
Karolem – ks. Marian
Niedziela
Zmartwychwstania
17 kwietnia
godz. 6.00
Katedra
1/ za parafian – ks. Biskup Piotr
2/ za + Dz-bł w intencji Roberta w 50 urodziny o dary
Ducha Świetego – ks. Wiesław
godz. 9.00
ss. Bened
1/ za + Jana Maćkowiaka – ks. Kazimierz
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Wiesław
2/ Za + Józefa Borzyma greg. – ks. Marian  
3/ za + Henryka Golańskiego greg.- ks. Leopold             
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Mariannę Poniatowską u. pog.- ks. Arkadiusz
2/ za + Alicję Gawrysiuk 1 r. śm. i Michała Gawrysiuka 
– ks. Benedykt
3/ za + Tadeusza Paszko – ks. Andrzej
godz. 18.00
Katedra
1/                   – ks. Rafał
Poniedziałek
Wielkanocny
18 kwietnia
godz. 8.00 
ss. Bened.
1/ za wszystkich dobroczyńców klasztoru Mniszek
Benedyktynek; dla żyjących o Boże błog. , dla zmarłych
o dar życia wiecznego– ks Biskup Piotr
2/ za parafian– ks. Kazimierz
godz. 8.30
k pofranciszkański
1/ za + Henryka Golańskiego greg – ks. Marian
2/ za + Grzegorza Kiszko u. pog.- ks. Andrzej
3/ za + Łucję Słomczyńską greg– ks. Mieczysław
4/ za + Stanisława Kłopotowskiego 13 r. , rodziców:
Nikodemę i Antoniego i zm z rodziny– ks. Arkadiusz
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Józefa Borzyma greg – ks. Leopold
2 / Za + Elżbietę Walendziuk u. pog. – ks. Arkadiusz  
3/ za + Grażynę Mularzuk, Zbigniewa i Małgorzatę
Gadejskich– ks. Benedykt
4/ za + Antoniego Rusiniaka u. pog. – ks. Andrzej      
5/ W intencji Leny w dniu chrztu, o Boże błogosławieństwo
– ks. Wiesław    
godz. 12.00 
Katedra
1/ za + Janusza Bujno u. pog. w 1 r. śm.- ks. Wiesław
2/ za + Annę Kaczyńską u. pog. – ks. Leopold
3/ za + dusze zmarłych z rodzin Uszyńskich, Zgietów
i Zabokrzeckich – ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Tadeusza Paszko – ks. Arkadiusz

Intencje mszalne 04.04.- 10.04.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
4 kwietnia
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz
godz. 8.30
Katedra
1/ za dusze w czyśćcu cierpiące – ks. Dariusz Kucharek
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Wiesław
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Rafał
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Arkadiusz
Wtorek
5 kwietnia
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz
godz. 8.30
Katedra
1/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Dariusz Kucharek
godz. 10.00
Katedra
1/ za parafian- ks. Wiesław
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Benedykt
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Rafał
3/ O zdrowie dla Karola – ks. Arkadiusz
Środa
6 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Marian
2/ za + Jadwigę i Edwarda Kluczewskich– ks. Arkadiusz
3/ Ad Mentem Ordinarii- ks. Wiesław
godz. 7.00
ss. Bened.
1 / za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz                   
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Benedykt
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Rafał
Czwartek
7 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Marian
2/ Ad mentem Ordinarii– ks. Wiesław
godz. 7.00
ss. Bened.
1 / za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz                   
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Eugenię Litwin 2 r. śm.- ks. Arkadiusz
2/ Dz-bł w int. Krzysztofa o zdrowie i Boże bł. dla całej jego
rodziny – ks. Rafał
3/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Andrzej
4/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Benedykt
Piątek
8 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Marian
2/ Ad mentem Ordinarii– ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Józefa Borzyma greg. – ks. Kazimierz                   
godz. 17.30
Katedra
1/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Arkadiusz
2/ za + Stanisława Suchodoła u. pog. – ks. Wiesław
3/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Benedykt
Sobota
9 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Stanisława Suchodoła u. pog. – ks. Marian
2/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened
1/ za + Józefa Borzyma greg – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za Jana Suradzkiego 38 r. śm.  i + Jana 13 r. śm.
2/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Wiesław
3/ za + Adriana 17 r. śm.- ks. Benedykt
4/ za + Krystynę Jakubiak- ks. Andrzej
5/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Leopold
Niedziela
10 kwietnia
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Stanisława Krasowskiego w r. śm. – ks. Kazimierz
2/ za + Kazimierza 11 r. śm. – ks. Wiesław
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Marian
2/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Andrzej
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Waldemara 18 r. śm. i zm. z r. Brzesławskich
i Poniatowskich – ks. Arkadiusz
2/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Leopold
3/ za + Mariannę Poniatowską u. pog. – ks. Andrzej
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Józefa Borzyma greg- ks. Wiesław
2/ za + Władysława Buśko 13 r. śm.– ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Henryka Rendę u. pog.– ks. Arkadiusz
2/ w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej i oficerów
pomordowanych w zbrodni katyńskiej – ks. Wiesław

Intencje mszalne 28.03 – 03.04.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
28 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ za + Janusza Kamińskiego greg – ks. Rafał
3/ Ad mentem Ordinarii – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ Za parafian – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ W int. Apostolatu Maryjnego o potrzebne łaski: wzrost liczebny
i duchowy i w int. księży opiekunów-– ks. Wiesław
2/ Ad mentem Ordinarii- ks. Benedykt
Wtorek
29 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ za + Janusza Kamińskiego greg – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/                                   – ks. Kazimierz
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wiktorię i Stanisława – ks. Wiesław
2/Ad mentem Ordinarii – ks. Benedykt
3/Ad mentem Ordinarii – ks. Rafał
Środa
30 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ za + Janusza Kamińskiego greg – ks. Wiesław
godz. 7.00
ss. Bened.
                                       – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Józefę Pykało 11 r. śm. i jej rodziców: Józefa i Aleksandrę
 ks. Rafał
2/Ad mentem Ordinarii – ks. Benedykt
3/Ad mentem Ordinarii – ks. Arkadiusz
Czwartek
31 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ Ad mentem Ordinarii – ks. Marian
2/ za + Janusza Kamińskiego zakończenie greg – ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
1/                            – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ Ad mentem Ordinarii- ks. Wiesław
2/ Ad mentem Ordinarii – ks. Benedykt
3/ Ad mentem Ordinarii – ks. Arkadiusz
Piątek
1 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Jolantę Półtorak początek greg. – ks. Marian
2/ za + Łucję Słomczyńską początek greg. – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/   – ks. Kazimierz
godz. 17.30
Katedra
1/ Egzekwie za + Cecylię Chwesiuk 30 dz. – ks. Wiesław
2/ za + Eugenię Barszczewską u. pog. – ks. Benedykt
3/ za + Henryka Golańskiego pocz. greg.- ks. Andrzej
4/ za + Józefa Borzyma pocz. greg- ks. Leopold
Sobota
2 kwietnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ EGZEKWIE za + Jana Maćkowiaka u. pog. – ks. Wiesław
2/ za + Jolantę Półtorak greg – ks. Marian
3/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened
1/ za + Józefa Borzyma greg – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ EGZEKWIE  za + Mateusza Poniatowskiego 2 r. śm. – ks. Arkadiusz
2/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Benedykt
Niedziela
3 kwietnia
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za parafian – ks. Kazimierz
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Łucję Słomczyńską greg – ks. Wiesław
2/ za + Henryka Golańskiego  greg.- ks. Leopold
godz. 10.00
Katedra
1/za + Józefa Malinowskiego 16 r. śm., rodziców i braci – ks. Dariusz
2/ za + Antoniego Rusiniaka u. pog.– ks. Leopold 
3/ za + Adelę Czesuła of KŻR z Sadów- ks. Benedykt
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Jana Borzyma greg- ks. Dariusz
2/ za + Mariannę, Antoniego Krasowskich i zm. z rodziny
Klepackich i Krasowskich– ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Genowefę w rocznicę śmierci, Józefa i zm. z rodziny– ks. Wiesław

Intencje mszalne 21-27.03.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
21 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ Ad mentem – ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ O umocnienie w powołaniu dla Sióstr, a także o nowe
powołania – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ O szczęśliwe rozwiązanie  dla Agaty-– ks. Rafał 
2/ za + Janusza Kamińskiego greg- ks. Benedykt
Wtorek
22 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
3/ Ad mentem – ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
1/                                   – ks. Kazimierz
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za + Ireneusza Stasiuka u. pog. – ks. Arkadiusz
2/ za + Janusza Kamińskiego greg-  ks. Benedykt
3/ za + Grzegorza Kiszko u. pog. – ks. Andrzej
Środa
23 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ Dz-bł w int. Kazimiery, z podziękowaniem za zdrowie
 ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
                                      – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Cecylię Chwesiuk – of. rodzina Senczyno  – ks. Andrzej
2/ za + Janinę Krasowską – of. KŻR pw. MB Częstochowskiej
– ks. Rafał
3/ Dz-bł w int. Emilii w rocznicę urodzin, o opiekę Niepokalanej
i wytrwałość w wierze – ks. Benedykt
4/ za + Mikołaja Renda 6 r. śm.- ks. Wiesław
5/ za + Janusza Kamińskiego greg-  ks. Leopold
Czwartek
24 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ Ad mentem- ks. Wiesław
godz. 7.00
ss. Bened.
1/                            – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ Ad mentem– ks. Benedykt
2/ O zdrowie dla Karola – ks. Rafał
3/za + Janusza Kamińskiego greg- ks. Arkadiusz
Piątek
25 marca

Zwiastowanie
Pańskie
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ O Dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Ani,
Marcina, Pauliny, Daniela, Mateusza i Macieja, Przemka
i o opiekę M Bożej , w int. wynagradzającej Bogu za ich grzechy
– ks. Leopold
2/ O Boże bł. dla Marii i opiekę MB – ks. Marian
3/ O zdrowie i potrzebne łaski, opiekę NMP dla ks. Mariana
z racji imienin – of. wspólnoty maryjne– ks. Wiesław
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ Za parafian  – ks. Kazimierz
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Antoninę, Marię, Stanisława, Tadeusza i Romana
– ks. Wiesław
2/ za + Bronisławę i Stanisława- ks. Benedykt
godz. 17.00
Katedra
1/ O Boże bł. i potrzebne łaski dla Marii i Marii z okazji imienin
– ks. Arkadiusz
2/ za + Janusza Kamińskiego greg- ks. Benedykt
3/ za + Mariannę Poniatowską u. pog. – ks. Leopold
4/ za + Michała Senczyno u. pog. – ks. Andrzej
Sobota
26 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ Ad mentem – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened
                            – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1 / za + Irminę Ewę 34 r. śm. i Konstantego Wiśniewskich
 – ks. Arkadiusz
2/ za + Czesława Paprockiego – ks. Benedykt
3 / za + Urszulę Fiedoruk u. pog. – ks. Leopold
4/ za + Janusza Kamińskiego greg – ks. Andrzej
5/ EGZEKWIE za + Marię Renda 25 r. śm.– ks. Wiesław
Niedziela
27 marca
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Genowefę – ks. Kazimierz
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Daniela Golańskiego u. pog.  – ks. Wiesław
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Józefa Edwarda Kamińskiego 1 r. śm. – ks. Wiesław
2/ za + Krystynę Kamińską 5 r. śm.– ks. Andrzej 
3/ za + Janusza Kamińskiego greg – ks. Leopold
4/ za + Kazimierza i Jadwigę Michaluk i ich rodziców– ks. Benedykt
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Jana Skrzypkowskiego w 1 r. śm.- ks. Wiesław
2/ O zdrowie dla Mikołaja i jego rodziców– ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Krystynę i Antoniego Wakulińskich– ks. Rafał

Intencje mszalne 14-20.03.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
14 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Janusza Kamińskiego greg- ks. Marian
2/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Arkadiusz
3/ O zdrowie i opiekę Matki Bożej i świętego patrona  
z racji urodzin Pawła – ks. Wiesław
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za parafian – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ Ad Mentem Ordinarii – ks. Benedykt
2/ O pokój i zgodę za Ukrainie i pojednanie –– ks. Rafał
Wtorek
15 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Janusza Kamińskiego greg- ks. Marian
2/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Andrzej
3/ za + Antoniego, Jadwigę i zm. z r. Ratyńskich
i Rybałtowskich – ks. Wiesław
godz. 7.00
ss. Bened.
1/                                   – ks. Kazimierz
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ O zdrowie i Boże bł. , opiekę MB dla Tomasza – ks. Arkadiusz
2/ O zdrowie dla Karola – ks. Rafał
3/ za + Szymona 20 r. , Mariusza, Józefa z r. Witkowskich,
Miszczuków, Jurkowskich – ks. Benedykt
4/ za + Mariannę Poniatowską u. pog.-ks. Leopold
Środa
16 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Janusza Kamińskiego greg- ks. Marian
2/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Andrzej
3/ Przez Niepokalane Serce Maryi za dusze w czyśćcu cierpiące – ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
                                       – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ Dziękczynna w 70 urodziny Alicji o Boże bł.  – ks. Wiesław
2/ EGZEKWIE za + Zbigniewa Kosińskiego i zm. rodziców 
– ks. Arkadiusz
3/ za + Czesława Bujno u. pog. – ks. Benedykt
Czwartek
17 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Janusza Kamińskiego greg- ks. Marian
2/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/                            – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Sabinę i Zygmunta Siemińskich– ks. Wiesław
2/ za + Helenę i Stanisława Masłowskich- ks. Benedykt
3/ za + Lucynę Krakówko 10 r. śm. , Stanisławę i Wacława
Kosińskich – ks. Rafał
Piątek
18 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Janusza Kamińskiego greg- ks. Marian
2/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
                                    – ks. Kazimierz
godz. 17.30
Katedra
1/ za + Antoniego, Adama i rodziców z obojga stron
– ks. Arkadiusz
2/ za + Ludwika Gąsowskiego w 1 r. śm. i zm. z rodziny
 ks. Wiesław
3/ za + Józefę i Kazimierza Popławskich– ks. Benedykt
4/ za + Annę Kaczyńską u. pog.  – ks. Andrzej
Sobota
19 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Janusza Kamińskiego, greg – ks. Marian
2/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Andrzej
3/ za + Józefa Sica – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened
1/ O Boże bł. i potrzebne łaski dla S. Józefy i za wspólnotę
– ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Józefa Pawluka – ks. Wiesław
2/ za + Józefa Przekopińskiego, rodziców, dziadków
i pradziadków – ks. Rafał
3/ za zmarłych z rodziny Grzybowskich i Poniatowskich
 ks. Benedykt
4/ za + Józefa Domaraczeńko i rodziców: Zofię i Antoniego
– ks. Arkadiusz
5/ za + Józefę Stolarkiewicz– ks. Andrzej
6/ za + Czesława Pawluka w 2 r. śm. , Marię, Jana, Michalinę,
Helenę i Antoniego– ks. Leopold
Niedziela
20 marca
godz. 8.00
ss. Bened
1/ Za parafian– ks. Kazimierz
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Jadwigę Markiewicz w 10 r. śm. – ks. Marian
2/ za + Bogdana Golańskiego 7 r. śm.- ks. Andrzej
3/ Dz-bł w int. Józefy Kalinowskiej, o Boże bł. i potrzebne łaski
w dniu imienin – ks. Leopold
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Elżbietę Walendziuk u. pog. – ks. Arkadiusz
2/ za + Krystynę, Zofię, Jana i zm. z rodz. Bartosiaków
– ks. Benedykt 
3/ za + Janusza Kamińskiego greg – ks. Andrzej
4/ za + Antoniego Niewiarowskiego – ks. Leopold
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Józefa Kowalczyka – ks. Arkadiusz
2 /za + Józefa i Henrykę – ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Antoniego, Lucynę i Zbigniewa – ks. Arkadiusz

Intencje mszalne 7-13.03.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
7 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ Ad Mentem Ordinarii – ks. Wiesław
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za parafian – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ Ad Mentem Ordinarii – ks. Benedykt
2/ Ad Mentem Ordinarii –– ks. Arkadiusz
3/ za + Janusza Kamińskiego, greg – ks. Rafał
Wtorek
8 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ Ad Mentem Ordinarii – ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
1/                                   – ks. Kazimierz
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ Ad Mentem Ordinarii – ks. Benedykt
2/ Ad Mentem Ordinarii – ks. Wiesław
3/ za + Janusza Kamińskiego, greg – ks. Arkadiusz
Środa
9 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ za + Stanisława Suchodoła u. pog. – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
                                       – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Włodzimierza  – ks. Wiesław
2/ za + Małgorzatę Suracką w 4 r. śm. – ks. Rafał
3/ za + Janinę i Michała Sadowych i zm. z r. Sadowych i Jarockich 
– ks. Benedykt
4/ za + Michała Gawrysiuka u. pog. – ks. Leopold
5/ za + Janusza Kamińskiego, greg – ks. Andrzej
Czwartek
10 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ Ad Mentem Ordinarii – ks. Wiesław
godz. 7.00
ss. Bened.
1/                            – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Cecylię Chwesiuk- of. K Ż R– ks. Rafał
2/ EGZEKWIE za + Henryka Rendę 30 dzień– ks. Arkadiusz
3/ za + Janusza Kamińskiego, greg – ks. Benedykt
Piątek
11 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ Ad Mentem Ordinarii – ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
                                    – ks. Kazimierz
godz. 17.30
Katedra
1/ za + Kazimierza i Teofilę Trochimowicz – ks. Benedykt
2/ EGZEKWIE za + Łucję Słomczyńską 30 dzień – ks. Wiesław
3/ EGZEKWIE za + Zbigniewa Wołosińskiego 30 dzień
– ks. Arkadiusz
4/ za + Stanisława Suchodoła u. pog. – ks. Andrzej
5/ za + Janusza Kamińskiego, greg – ks. Leopold
Sobota
12 marca
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Wandę Zgiet, greg. – ks. Marian
2/ za + Helenę Turek w 2 r. śm. i Wacława– ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened
                                – ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1 / Dz-bł w 100 r. śmierci bł. Anieli Salawy patronki
Franciszkańskiego Zakonu Świeckiego w Polsce– of. Trzeci Zakon 
– ks. Wiesław
2/ za + Józefa, Helenę, Olgę i Bolesława – ks. Rafał
3/ za + Krystynę Jakubiak- ks. Benedykt
4/ za + Janusza Kamińskiego, greg – ks. Leopold
Niedziela
13 marca
godz. 8.00
ss. Bened
1/ Za wszystkich Dobroczyńców Klasztoru Mniszek
Benedyktynek, dla żyjących o Boże bł., dla zmarłych o życie
wieczne – ks. Kazimierz
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za parafian – ks. Marian
godz. 10.00
Katedra
1/O łaskę wiary dla Patryka– ks. 
2/ za + Antoniego Rusiniaka u. pog. – ks. 
3/ za + Bożenę Rogowiec 10 r.śm. i Tadeusza Rostkowskiego – ks. 
godz. 12.00
Katedra
1/ Dz-bł w int. Bożeny Renda  w dniu imienin, o Boże bł. ,
opiekę MB i potrzebne łaski- ks. 
2/ O zdrowie dla Mikołaja i jego rodziców– ks. 
3/ za + Kazimierza Maćkowiaka w 22 r. śm. i zm. z rodziny– ks. 
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Janusza Kamińskiego, greg – ks.