24 października, 2021

Intencje mszalne 25-31.10.2021 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
25 października
godz. 7.00 1/ za + Irenę Kosińską greg
2/ za + Jana Maćkowiaka greg
godz. 7.00 ss. Bened. za + Stanisława Wińskiego greg
godz. 17.30 1/ za + Michała Senczyno greg
2/ za + Janusza Kamińskiego – of. rodziny Nielipińskich
z Jastrzębia Zdroju
3/ za + Antoniego Kamińskiego 1 r. śm. – ks. Benedykt
4/ za + Józefę Stolarkiewicz greg – ks. Andrzej
Wtorek
26 października
godz. 7.00 1/ za + Irenę Kosińską greg
2/ za + Jana Maćkowiaka greg
godz. 7.00 ss. Bened.za + Stanisława Wińskiego greg
godz. 17.301/ za + Michała Senczyno greg
2/ za + Adelę, Albinę, Jana i Bronisławę i zm. z r. Malewskich
i Piotrowskich
3/ za + Grzegorza Kiszko– ks. Benedykt
4/ za + Józefę Stolarkiewicz greg– ks. Andrzej
Środa
27 października
godz. 7.001/ za + Antoniego, Jadwigę, Jana
2/ za + Małgorzatę Gadejską w 15 r. i Elżbietę Popławską 3 r. śm.
3/ za + Irenę Kosińską greg
4/ za + Jana Maćkowiaka greg – ks. Mieczysław
godz. 7.00 ss. Bened.za + Stanisława Wińskiego greg
godz. 17.301/ Egzekwie za + Stanisława Miszczuka 30 dz. po śm.
2/ za + Michała Senczyno greg
3/ za + Krzysztofa Przybyło 1 r. śm.- ks. Benedykt
4/ za + Mirosławę Konobrodzką u. pog.- ks. Leopold
5/ za + Józefę Stolarkiewicz greg– ks. Andrzej
6/ za + Sabinę, Stanisława i zm. z ich rodzin– ks. Bogusław
Czwartek
28 października
godz. 7.001/ za + Irenę Kosińską greg
2/ za + Jana Maćkowiaka greg
3/ za + Jadwigę Konobrodzką 13 r. – ks. Mieczysław
godz. 7.00 ss. Bened.za + Stanisława Wińskiego greg
godz. 17.301/ za + Michała Senczyno greg
2/ za + Wiolettę Gierczyńską w r. śm.
3/ za + Tadeusza Wołosińskiego– ks. Benedykt
4/ za + Józefę Stolarkiewicz greg– ks. Andrzej
5/ za + Genowefę Golańską i Jana Zagubienia– ks. Leopold
Piątek
29 października
godz. 7.001/ za + Irenę Kosińską greg
2/ za + Jana Maćkowiaka greg
godz. 7.00 ss. Bened.za + Stanisława Wińskiego greg
godz. 17.301/ za + Michała Senczyno greg
2/ za + Antoniego Senczyno i Mieczysława
i Marię Słomczyńskich
3/ za + Janinę i Stanisława Sterniczuków – ks. Benedykt
4/ za + Józefę Stolarkiewicz greg- ks. Leopold
5/ za + Helenę, Antoniego i zm. z ich rodzin– ks. Andrzej
6/ za + Józefa Domaraczeńko- ks. Bogusław
Sobota
30 października
godz. 7.001/ O łaskę zdrowia, opiekę MB i św. Patrona w 7
urodziny Piotra
2/ za + Jana Maćkowiaka greg- ks. Mieczysław
godz. 7.00 ss. Benedza + Stanisława Wińskiego  zakończenie greg.
godz. 17.301/ za + Lidię Kłosowską 30 dz. po śm.
2/ Dz-bł w int. Anny w dniu urodzin , o Boże bł. i potrzebne łaski
3/ EGZEKWIE za + Janusza Kamińskiego 30 dz.
4/ za + Michała Senczyno,  zakończenie greg- ks. Benedykt
5/ za + Irenę Kosińską,  zakończenie greg – ks. Andrzej
6/ za + Józefę Stolarkiewicz, zakończenie greg – ks. Leopold
Niedziela
31 października
godz. 8.00 ss. Benedza + Janusza Kamińskiego
godz. 8.301/ za + Tadeusza, Lubę i Halinę Kryszczuk
2/ za + Jana Maćkowiaka greg– ks. Andrzej
godz. 10.001/ za + Wiesława Zagubienia w 16 r. śm., zm. rodziców oraz
za + Juliana, Stefanię i Irenę
2/ za + Henryka i Ewę – ks. Leopold
3/ Dziękczynna w dniu urodzin S. Luizy(Nazaretanki), z prośbą
o Boże bł. i opiekę MB- ks. Benedykt
godz. 12.001/ za + Marię Wińską 3 r. śm., Kazimierza
2/ za + Andrzeja Markowskiego 13 r. śm. i Jadwigę Przedpelską  
w 1 r. śm.- ks. Benedykt
godz. 18.001/ za + Kazimierza i Jadwigę i ich rodziców
2/ Za zm. polecanych w wypominkach