10 października, 2021

Intencje mszalne 11-17.10.2021 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
11 października
godz. 7.00 1/ za + Stanisława Wińskiego greg
2/ za + Irenę Kosińską greg
3/ za + Jana Maćkowiaka greg– ks. Andrzej
godz. 7.00 ss. Bened. za dusze w czyśćcu cierpiące
godz. 17.30 1/ za + Michała Senczyno greg– ks. Benedykt
2/ O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Rafała i Dominiki
3/ W intencji Barbary i Cezarego o wszelkie potrzebne łaski
w życiu małżeńskim i opiekę św. Rodziny
4/ za + Józefę Stolarkiewicz greg– ks. Leopold
4/ za + Józefa Domaraczeńko u. pog.
Wtorek
12 października
godz. 7.00 1/ za + Irenę Kosińską greg
2/ za + Jana Maćkowiaka, greg
godz. 7.00 ss. Bened.za + Stanisława Wińskiego greg
godz. 17.301/ za + Michała Senczyno greg– ks. Benedykt
2/ za + Franciszka Pykało 30 r. śm.
3/ za + Felicję Kujawa u. pog.
4/ za + Józefę Stolarkiewicz greg– ks. Leopold
5/ za + Zbigniewa Jakubiaka 1 r. śm. – ks. Andrzej
6/ za + Piotra Pawłowicza 6 r. śm.– ks. Mieczysław
Środa
13 października
godz. 7.001/ za + Irenę Kosińską greg
2/ za + Jana Maćkowiaka, greg
godz. 7.00 ss. Bened.za + Stanisława Wińskiego greg
godz. 17.301/ za + Michała Senczyno greg– ks. Benedykt
2/ za + Edwarda Bućko– ks. Leopold
3/ za + Józefę Sorokosz, Antoniego i Marię Archipiak, Eugeniusza
Stolarkiewicza, Józefa i Zofię z r. Poniatowskich
4/ za + Daniela Kosińskiego– ks. Andrzej
5/ O Boże błogosł. , opiekę MB i potrzebne łaski dla Piotra
6/ za + Józefę Stolarkiewicz greg– ks. Mieczysław
Czwartek
14 października
godz. 7.001/ za + Irenę Kosińską greg
2/ za + Jana Maćkowiaka, greg
godz. 7.00 ss. Bened.za + Stanisława Wińskiego greg
godz. 17.301/ za + Michała Senczyno greg– ks. Benedykt
2/ EGZEKWIE za + Franciszka Wiącka
3/ za + Marię i Bolesława Wojtkowskich– ks. Leopold
4/ za + Zofię i Kazimierza Zenowicz– ks. Andrzej
5/ za + Józefę i Bronisława Zawadzkich, Marię i Zdzisława
Jaroszów i zm. z ich rodzin
6/ za + Józefę Stolarkiewicz greg– ks. Mieczysław
Piątek
15 października
godz. 7.001/ za + Irenę Kosińską greg
2/ za + Jana Maćkowiaka, greg
godz. 7.00 ss. Bened.za + Stanisława Wińskiego greg
godz. 17.301/ za + Michała Senczyno greg– ks. Benedykt
2/ za + Edwarda Oleszczuka 3 r. śm.
3/ Dziękcz. za otrzymane łaski w r. urodzin Edyty , z prośbą
o Boże bł. i potrzebne łaski
4/ za + Józefę Stolarkiewicz greg– ks. Leopold
5/ za + Józefa Poniatowskiego u. pog. – ks. Andrzej
Sobota
16 października
godz. 7.001/ za + Irenę Kosińską greg
2/ za + Jana Maćkowiaka, greg
godz. 7.00 ss. Benedza + Stanisława Wińskiego  greg.
godz. 12.00Msza sw. pod przewodnictwem Ks. Bpa. Piotra
(Dzień Pastoralny)
godz. 17.301/ za + Michała Senczyno greg
2/ za + Cezariusza Dropia– ks. Benedykt
3/ za + Zygfryda Walendziuka 3 r. śm. – ks. Leopold
4/ za + Józefę Stolarkiewicz greg– ks. Andrzej
5/ za + Jolantę Małgorzatę Górkę-Krakowiak w 5 r. śm. 
– ks. Mieczysław
6/ za + Krystynę Kalinowską u. pog.- ks. Bogusław
7/ O Boże bł. dla członków KŻR p.w. św. Jadwigi Śląskiej,
i o pokój wieczny dla zmarłych
Niedziela
17 października
godz. 8.00 ss. Bened1/ za + Michała Senczyno greg
godz. 8.301/ za ++ z r. Śmiałowskich: Michała i Marię i z r. Kamińskich:
Antoniego i Zinę
2/ za + Helenę Derewońko 6 r. śm. i Kamilę Żochowską
– ks. Andrzej
3/ za + Jana Maćkowiaka greg– ks. Mieczysław
godz. 10.001/ za + Józefę Stolarkiewicz greg
2/ za + Irenę Kosińską greg– ks. Dariusz Stańczyk
godz. 12.001/ za + Zbigniewa Kosińskiego
2/ za + Lucynę Putkowską 1 r. śm. – ks. Benedykt
3/ za + Kazimierza Okieńczuka 3 r. śm. i zm. z r. Okieńczuków
i Jarociów- ks. Leopold
godz. 18.001/ za ++ z r. Jastrzębskich i Wołyniec- ks. Dariusz Stańczyk
2/ Dziękczynna w 9 r. urodzin Kewina Czarkowskiego