17 października, 2021

29 Niedziela Zwykła

  1. Za tydzień w Kościele rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary, które w przyszłą  niedzielę  złożymy do puszek, będą przeznaczone  na rzecz misji. 
  2. Jutro 18 października w dniu św. Łukasza Ewangelisty modlimy się za pracowników Służby Zdrowia. W ich intencji ofiarujemy Mszę św. o godz. 17.30 i  modlitwę różańcową.
  3. W piątek 22 października w liturgii wspominamy św. Jana Pawła II
  4. Można nabyć znicze Caritas po 8 zł. Środki ze sprzedaży będą służyły najbardziej potrzebującym. Bardzo serdecznie dziękuję młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas, i siostrze  Annie za rozprowadzanie zniczy po domach.
  5. Kartki na wypominki tegoroczne są wyłożone na ławkach i stolikach. Bardzo prosimy o staranne i czytelne wpisanie imion, aby uniknąć przekręcenia przy czytaniu.
  6. Prosimy o segregowanie śmieci na cmentarzu.   Wszystkie rzeczy sztuczne: znicze, wkłady, wieńce, szarfy, folie i donice po kwiatach umieszczamy w kontenerach, natomiast rzeczy organiczne: ziemię z donic, naturalne kwiaty bez folii, wieńce z naturalnego świerku bez drutu, trawę, liście i krzewy zostawiamy obok. 
  7. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Niedziela i Kalendarzy na rok 2022 wydanych przez nasze Wyższe Seminarium Duchowne, jako cegiełka na jego utrzymanie. Cena kalendarza to 6 zł
  8. Bóg zapłać za ofiary indywidualne: na utrzymanie parafii: na fundusz cmentarny: 2 ofiary po 100 zł i 2 ofiary po 50 zł, na obraz św. Antoniego 300 zł., na remont kaplicy loretańskiej 100 zł