27 września, 2021

Intencje mszalne 27.09.-3.10.2021 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
27 września
godz. 7.00 1/ za + Jarosława Przystupa greg 
2/ za + Antoniego Miszczuka
3/ za + Waldemara Suchodoła greg
4/ za + Marię, Franciszka, Zdzisława, Bogdana, Zofię i Ludwika
z r. Czarnieckich – ks. Andrzej
5/ za + Piotra 15 r. śm., Bolesława i Aleksandrę – ks. Benedykt
godz. 7.00 ss. Bened. za + Józefa Witkowskiego  greg. (kościół)
godz. 18.00 1/ O zdrowie dla Marii i o pomyślny przebieg leczenia
2/ za + Andrzeja Sobotę – ks Bogusław
3/ za + Teresę Włostowską greg,- ks. Benedykt
4/ za + Jana Skrzypkowskiego greg– ks. Leopold
Wtorek
28 września
godz. 7.00 1/ za + Jarosława Przystupa greg 
2/ za + Waldemara Suchodoła greg– ks. Mieczysław
3/ za + Teresę Włostowską greg
godz. 7.00 ss. Bened.za + Józefa Witkowskiego  greg. (kościół)
godz. 18.001/ W int. Rafała i Joanny o łaskę wiary i dary Ducha Świętego
2/ za + Grzegorza Kiszko u. pog.
3/ za + Mirosławę Konobrodzką u. pog.- ks. Andrzej
4/ za + Jana Skrzypkowskiego greg – ks. Leopold
5/ EGZEKWIE za + Zenona Kowalczyka i Janusza Miłkowskiego
– ks. Benedykt
Środa
29 września
godz. 7.001/ za + Jarosława Przystupa greg
2/ za + Waldemara Suchodoła greg
3/ za + Teresę Włostowską greg.- ks. Mieczysław
godz. 7.00 ss. Bened.za + Józefa Witkowskiego  greg. (kościół)
godz. 18.001/ za + Teresę i Antoniego Zagubień i ich rodziców
2/ za + Elżbietę Walendziuk – of. koleżanki emerytki z pracy
w Banku Spółdzielczym- ks. Benedykt
3/ za + Jana Skrzypkowskiego greg
4/ za + Michała Senczyno u. pog.- ks. Andrzej
5/ za + Józefa Domaraczeńko, u. pog.- ks. Leopold
Czwartek
30 września
godz. 7.001/ za + Jarosława Przystupa greg zakończenie
2/ za + Waldemara Suchodoła greg zakończenie
3/ Przez Niepokalane Serce Maryi za dusze w czyśćcu cierpiące
– ks. Mieczysław
godz. 7.00 ss. Bened.za + Józefa Witkowskiego  greg zakończenie . (kościół)
godz. 18.001/ W int. ks. Rafała w dniu imienin
2/ za + Jana , zm. z r. Romanowskich, Bojarów i Łydko
3/ za + Teresę Włostowską greg. – ks. Leopold
4/ za + Adama i rodziców obojga stron
5/ za + Jana Skrzypkowskiego greg – ks. Benedykt
Piątek
1 października
godz. 7.001/ za + Irenę Kosińską początek greg – ks. Mieczysław
2/ za + Stanisława Wińskiego pocz. greg
godz. 7.00 ss. Bened.Imieninowa , w int. s. Teresy , o potrzebne łaski i dary
i Boże bł.
 
godz. 17.301/ za + Michała Senczyno początek greg
2/ za + Józefę Stolarkiewicz początek greg – ks. Leopold
3/ za + Franciszka Wiącka u. pog. –  ks. Benedykt
Sobota
2 października
godz. 7.001/za dusze w czyśćcu cierpiące – ks. Mieczysław
2/ za + Mateusza
3/ za + Dariusza Tyborowicza i zm z rodziny – ks. Andrzej
4/ za + Felicję Maćkowiak i Wincentego w 33 r. śm.
godz. 7.00 ss. Benedza + Stanisława Wińskiego  greg.
godz. 10.00Msza św. na rozpoczęcie Kursu Lektorskiego
– ks. Biskup Piotr
godz. 16.001/ ślub
godz. 17.301/ EGZEKWIE za + Jana Maćkowiaka 30 dz.
2/ za + Michała Senczyno  greg
3/ za + Irenę Kosińską greg – ks. Leopold
4/ za + Józefę Stolarkiewicz  greg – ks. Benedykt
5/ za + Wojciecha Gromadzkiego 1 r. śm
Niedziela
3 października
godz. 8.00 ss. Bened1/ za dobroczyńców klasztoru SS Benedyktynek
– ks. Mieczysław
2/ za + Janinę, Emilię, Stanisława z rodziny Ciećko
godz. 8.301/ za + Józefa Edwarda Kamińskiego u. pog.
2/ za + Michała Senczyno greg – ks. Andrzej
godz. 10.001/ za + Krystynę Kalinowską u. pog.- ks. Leopold
2/ O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski dla Moniki i Aurelii
3/ O Boże bł., i potrzebne łaski dla KŻR z Sadów
godz. 12.001/ za +Józefę Stolarkiewicz greg
2/ za + Irenę Kosińską greg – ks. Benedykt
godz. 15.00Msza św. Trydencka O światło Ducha Świętego, świętość,
mądrość i odwagę dla kapłanów
godz. 18.001/ za+ Felicję i zm. z r. Abramczuków