19 grudnia, 2021

Intencje mszalne 20-26.12.2021 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
20 grudnia
godz. 6.30
k. pofranciszkański
1/ za + za + Eugeniusza Ryciuka greg – ks. Marian
2/ Dziękczynna w 2 urodziny Marcela, o Boże bł i opiekę MB
– ks. Wiesław
3/ O pomyślne załatwienie pewnej sprawy za wstawiennictwem
św. Jana Pawła II- ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Zenona Cieślaka  greg. – ks. Arkadiusz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Władysława, Jadwigę, Natalię, Helenę, Wierę, Elżbietę,
Józefa, Henryka, Ignacego– ks. Rafał
2/ za + Otylię Abramczuk  greg– ks. Kazimierz
3/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata- ks. Benedykt
4/ za + Stefana – ks. Mieczysław
Wtorek
21 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Odette Veroken w 2 r. śm. – ks. Rafał
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Zenona Cieślaka  greg.- ks. Wiesław
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za parafian- ks. Kazimierz
2/ za + Eugeniusza Ryciuka greg- ks. Arkadiusz
3/ za + Otylię Abramczuk  greg– ks. Marian
4/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata- ks. Benedykt
Środa
22 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Czesława Wołosińskiego u. pog. – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Zenona Cieślaka greg.-  ks. Rafał
godz. 18.00
Katedra
1/ za + parafian– ks. Kazimierz
2/ O zdrowie dla Karola – ks. Wiesław
3/ za + Eugeniusza Ryciuka greg- ks. Marian
4/ za + Otylię Abramczuk  greg– ks. Benedykt
5/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata- ks. Andrzej
Czwartek
23 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Eugeniusza Ryciuka greg – ks. Wiesław
2/ Przez Niepokalane Serce Maryi za dusze w czyśćcu cierpiące 
– ks. Marian
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Zenona Cieślaka  greg.- ks. Arkadiusz
godz. 18.00
Katedra
1/ za parafian – ks. Kazimierz
2/ za + Władysława, Stanisława, Antoniego Kamińskich
– ks. Rafał
3/ za + Otylię Abramczuk  greg– ks. Benedykt
4/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata- ks. Andrzej
Piątek
24 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata- ks. Wiesław
2/ za + Otylię Abramczuk  greg– ks. Arkadiusz
3/ za + Eugeniusza Ryciuka greg-ks. Benedykt
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Zenona Cieślaka  greg.- ks. Rafał
godz. 22.00
ss. Bened
Pasterka
Za parafian
godz. 24.00
Katedra
Pasterka
1/ Dz-bł w int. Ewy, o zdrowie, Boże bł. i potrzebne łaski w dniu
imienin – ks. Arkadiusz
2/ za + Antoniego w 32 r. śm. , Mariannę i Halinę
– ks. Wiesław
3/ za + Janusza Żocha 7 r. śm.
Sobota
25 grudnia
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Zenona Cieślaka  greg- ks. Wiesław
Uroczystość
Nrodzenia Pańskiego
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Antoniego Boguszewskiego – ks. Wiesław
2/ za + Michała Senczyno u. pog.- ks. Benedykt
3/ za + Eugeniusza Ryciuka greg-ks. Marian
4/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata- ks. Andrzej
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Kazimierę – ks. Kazimierz
2/ za + Zenona Kowalczyka i Janusza Miłkowskiego
– ks. Wiesław
3/ za + Elżbietę Walendziuk u. pog. – ks. Leopold
4/ za + Aleksandra i Antoniego Sadowych- ks. Rafał
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Otylię Abramczuk  greg– ks. Rafał
Niedziela
Świętej Rodziny
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Zenona Cieślaka  greg- ks. Biskup Piotr
26 grudnia
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Antoniego, Mariannę, Halinę i dziadków obojga stron
– ks. Arkadiusz
2/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata- ks. Marian
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Eugeniusza Ryciuka greg- ks. Kazimierz
2/ za + Mirosławę Konobrodzką u. pog. – ks. Andrzej
3/ za + Grzegorza Kiszko u. pog. – ks. Arkadiusz
4/ za + Otylię Abramczuk  greg– ks. Benedykt
godz. 12.00
Katedra
1/za + Jadwigę Motel u. pog. – ks. Leopold
2/ za + Antoniego Rusiniaka u. pog. – ks. Arkadiusz
3/ za + Grażynę Mularzuk i zm z rodziny– ks. Wiesław
godz. 18.00
Katedra
1/ za + zm. polecanych w wypominkach- ks. Wiesław