22 listopada, 2021

Intencje mszalne 22-28.11.2021 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
22 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ za + S Joannę ( Benedyktynkę z Przemyśla)
3/ za parafian– ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
1/  za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ O ulgę w cierpieniu dla Heleny i zgodę w rodzinie,
– of. Andrzej Zieniewicz
2/ za + Lucynę
3/ za + Kamilę Żochowską greg– ks. Benedykt
Wtorek
23 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ za + Marię, Michała, Małgorzatę, Mariana, zm. z rodziny
Arciszuk i Władysława Chodakowskiego– ks. Andrzej
3/ Dz-bł o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB i rozwiązanie trudnych
spraw życiowych Dominiki
godz. 7.00
ss. Bened.
1/  za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za + Mariannę Poniatowską -of koleżanki emerytki z BS
2/ za + Alinę Barszczewską
3/ za + Kamilę Żochowską greg
4/ za + Grzegorza Kiszko u. pog. – ks. Benedykt
Środa
24 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ za parafian
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ EGZEKWIE za + Zdzisława Kosińskiego 41 r. śm., Janinę,
Romana i Helenę Rękawek
2/ za + Urszulę Fiedoruk – of. KŻR p.w. MB Częstochowskiej
3/ za + Kamilę Żochowską greg– ks. Benedykt
4/ Dz-bł w int. Jakuba w dniu urodzin, o Boże bł. i potrzebne łaski
5/ za + Józefa Domaraczeńko – u. pog.
Czwartek
25 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ Przez Niepokalane Serce Maryi za dusze w czyśćcu cierpiące
3/ za parafian– ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ EGZEKWIE za + Mariana 8 r.
2/ za + Kamilę Żochowską greg
3/ za + Henryka 11 r. śm. i zm. z rodziny– ks. Benedykt
4/ za + Michała Senczyno – u. pog.
Piątek
26 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ za parafian
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ EGZEKWIE za + Daniela Golańskiego 30 dz.
2/ EGZEKWIE za + Edwardę Dobkowską 30 dz.
3/ za + Kamilę Żochowską greg– ks. Benedykt
Sobota
27 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ za parafian
godz. 7.00
ss. Bened
1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 10.00EGZEKWIE za + Krystynę Jakubiak (w dniu pogrzebu)
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Mariannę Poniatowską u. pog.
2/ W int. Apostolatu Maryjnego: za członków i księży opiekunów,
oraz wszystkich noszących cudowny medalik, z prośbą o Boże bł.
i potrzebne łaski i opiekę MB
3/ EGZEKWIE za + Józefa i Irenę, Stanisława i Nadzieję, Jadwigę,
Heronima  i Andrzeja z r. Kamińskich– ks. Benedykt
4/ za + Kamilę Żochowską greg– ks. Andrzej
Niedziela
28 listopada
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ za + Kamilę Żochowską greg– ks. Andrzej
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Eugeniusza, Zofię i Józefa
2/ za + Mirosławę Konobrodzką u. pog. – ks. Benedykt
3/ za + Wiktorię Maćkowiak 6 r. śm. i zm. z rodziny
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Elżbietę Walendziuk u. pog.
godz. 18.00
Katedra
1/ za ++ zm. polecanych w wypominkach