07 listopada, 2021

Intencje mszalne 8-14.11.2021 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
8 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Janusza Kamińskiego of. Krzysztof Bernaciak z rodziną
2/ za + O potrzebne łaski, Boże bł. i opiekę MB dla Karola 
– ks. Kazimierz
3/ O łaskę zdrowia dla Lucyny za przyczyną NMP i Dziękczynna
za otrzymane łaski
godz. 18.00
ss. Bened.
1/ za + Jadwigę Motel u. pog.
2/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
3/ za + Kamilę Żochowską greg.- ks. Benedykt
4/ za + Bogumiłę Cieślak greg.- ks. Andrzej
Wtorek
9 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ za + Mariannę Poniatowską
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za parafian
2/ Dziękczynna za otrzymane łaski i o dalszą opiekę
nad rodziną
3/ za + Mariannę, Franciszka, Reginę, Witolda i zm.
z ich rodzin – ks. Benedykt
4/ za + Bernarda 6 r. – ks. Leopold
5/ za + Kamilę Żochowską greg – ks. Andrzej
Środa
10 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ za + Alberta 10 r. śm. i zm. z rodziny
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ za parafian
2/ za przyczyną św. Józefa o potrzebne łaski dla Huberta
3/ za + Mariannę Sadową 2 r. śm. i Henryka Ratyńskiego
– ks. Benedykt
4/ za + Kamilę Żochowską greg – ks. Leopold
5/ Dz-bł w int. Julii w dniu urodzin , O Boże bł. i potrzebne łaski
– ks. Andrzej
Czwartek
11 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Kamilę Żochowską greg
2/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
godz. 7.00 ss. Bened.1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Józefa Domaraczeńko 1 r. śm. i zm. z rodziny Wyszyńskich
– ks. Leopold
2/ za Ojczyznę of. Akcja Katolicka
3/ za + Aleksandrę i Józefa Danilczuk w 1 r. śm. i zm z rodziny
– ks. Benedykt
4/ za + Witolda i zm. z rodziny Nielipińskich- ks. Andrzej
godz. 18.00
Katedra
1/ EGZEKWIE za + Marcina, Krzysztofa, Andrzeja i Krzysztofa
Piątek
12 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Kamilę Żochowską greg
2/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
3/ za + ks. Józefa, Tadeusza, Czesławę, Barbarę i Zbigniewa
– ks. Andrzej
4/ za dusze w czyśćcu cierpiące- ks. Mieczysław
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Renatę Sycewicz
2/ za + Felicję Kujawa u. pog.
3/ za + Krystynę Kalinowską 1 r. śm.- ks. Benedykt
Sobota
13 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
2/ za parafian
godz. 7.00
ss. Bened
1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 11.30
Katedra
Msza św. za zmarłe Siostry Zakonne – ks. Biskup Piotr Sawczuk
godz. 18.00
Katedra
1/ EGZEKWIE za + Zenona Kowalczyka
2/ EGZEKWIE za + Irenę Błońską i Jana Błońskiego
3/ EGZEKWIE za + Daniela Kosińskiego – ks. Benedykt
4/ za + Kamilę Żochowską greg– ks. Andrzej
Niedziela
14 listopada
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Stanisława Hajwosa i rodziców obojga stron
2/ za + Amelię i Konstantego
3/ za + Kamilę Żochowską greg– ks. Andrzej
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Franciszka i Jadwigę Sadowskich
2/ za Antoniego Rusiniaka u. pog.- ks. Mieczysław
3/ za + Hieronimę Wojtkowską u. pog.- ks. Leopold
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Barbarę i Irenę Śmiałowską i rodziców: Anastazję
i Teodora 
2/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło- ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Mariannę i Józefa Poniatowskich- of. Koła Różańcowe
i Apostolat Maryjny