NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA 2024

07 kwietnia, 2024
  1. Dziś święto Bożego Miłosierdzia, kończy się Oktawa Świąt Wielkanocy. Dzisiaj w katedrze o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i wystawienie Najśw. Sakramentu  do godz. do 16.00.
  2. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Przypominamy, że za odmówienie dzisiaj Koronki do Miłosierdzia Bożego można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Jutro przypada liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świetości Życia. Msze św.  będą sprawowane w k. pofranciszkańskim o godz. 7.00, w k. ss benedyktynek o godz. 8.00, w katedrze o 10.00 i 18.00 , w kaplicach: Chutkowicach, Minczewie i Bujakach o godz. 15.00. Ofiary na tacę będą przeznaczone na Fundusz Obrony Życia. Będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Jutro swoje imieniny obchodzi ks. Kan Marian Klubiński. Msza św. w intencji dostojnego solenizanta będzie sprawowana o godz. 7.00.
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek po Mszy św. wieczornej
  5. W przyszłą niedzielę 14 kwietnia 2024 r. o godz. 15:00 w katedrze bp Piotr Sawczuk będzie przewodniczył Mszy św. w intencji środowisk kultury diecezji drohiczyńskiej. Po Eucharystii godz. 16:00 będzie można wysłuchać koncertu „Tylko pod tym znakiem” w wykonaniu Chóru Polskiej Pieśni Narodowej z Bielska Podlaskiego pod kier. Elżbiety Bilmin oraz zespołu „The Consonance” band pod kier. Maxa Fedorova.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy się modlili w intencji S. Ireny , która obchodziła swoje imieniny
  7. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w piątek 12 kwietnia o godz. 18.30