21 stycznia, 2024
  1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: 25.01. święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, 26.01. wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, 28.01. wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  3. Katecheza maryjna dla dorosłych w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  4. Zakończyliśmy odwiedziny rodzin zwane Kolędą. Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność, wspólną modlitwę i za życzliwość. Jeśli ktoś jeszcze chce poświęcić dom, to prosimy indywidualnie zgłosić się do zakrystii lub kancelarii.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy do puszek będą przeznaczone na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.
  6. Msza św.Trydencka w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kościele pofranciszkańskim.
  7. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na koncert kolęd w wykonaniu chóru firmy Pronar, który odbędzie się o godz. 11.30 w katedrze.
  8. Rozpoczęły się ferie zimowe, w dniach: 22, 23 i 24 stycznia  2024 r. organizujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży do Domu Sióstr Urszulanek w Nurcu Stacji. Zapisy u ks. proboszcza
  9. Zachęcamy do nabywania Tygodnika katolickiego Niedziela.