03 stycznia, 2022

Intencje mszalne 3-9.01.2022 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
3 stycznia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za +Stanisława Miszczuka greg.- ks. Marian
2/ Dziękczynna w intencji rodziny, za wszystkie otrzymane łaski 
– ks. Rafał 
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Bolesława Malinowskiego  greg. – ks. Arkadiusz
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Helenę Kosowską w 1 r. śm. – ks. Kazimierz
2/ za + Bolesława w r. śm.  i  Marię Wojtkowskich – ks. Andrzej
3/ za + Mariusza Maćkowiaka i dziadków z obojga stron
 ks. Benedykt
4/ za + Zofię Ziemichód greg. – ks. Mieczysław
5/ za + Krystynę Warmińską greg- ks. Leopold
Wtorek
4 stycznia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/  za +Stanisława Miszczuka greg – ks. Marian
2/ za dusze w czyśćcu cierpiące – ks. Rafał
3/ Ad mentem Ordinarii – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Bolesława Malinowskiego  greg ks. Wiesław
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za + Magdę Leszczyńską 2 r. śm.- ks. Kazimierz
2/ za + Zofię Ziemichód greg. – ks. Andrzej
3/ za + Krystynę Warmińską greg- ks. Benedykt
Środa
5 stycznia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za +Stanisława Miszczuka greg – ks. Marian
2/ za + Halinę Gołowczyńską i zm. z rodziny- ks. Wiesław
3/ za parafian – ks. Arkadiusz
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Bolesława Malinowskiego  greg ks. Rafał 
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Zofię Ziemichód greg. – ks. Kazimierz
2/ za + Krystynę Warmińską greg- ks. Andrzej
3/ za + Czesława Bujno u. pog. – ks. Benedykt
Czwartek
6 stycznia
godz. 8.00
ss. Bened.
1/za + Bolesława Malinowskiego  greg ks. Kazimierz
Uroczystość
Objawienia
Pańskiego
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Zofię Ziemichód greg. – ks. Marian
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Krystynę Warmińską greg- ks. Arkadiusz
2/ za + Antoniego 13 r. śm., Halinę, i rodziców z obojga stron
– ks. Leopold
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Tadeusza Gałeckiego 9 r. śm. , zm z r. Wolińskich
i Gałeckich- ks. Wiesław
2/ za + Aleksandrę i Józefa Danilczuk- ks. Benedykt
3/ Dz-bł w 30 urodziny Mariusza – ks. Andrzej
godz. 18.00
Katedra
1/ za parafian – ks. Arkadiusz
Piątek
7 stycznia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za +Stanisława Miszczuka greg – ks. Marian
2/ za + Janusza Kamińskiego – of. Halina Trójniak – ks. Wiesław
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Bolesława Malinowskiego  greg ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ O zdrowie dla Karola – ks. Rafał
2/ EGZEKWIE za + Michała Gawrysiuka- ks. Benedykt
3/ za + Zofię Ziemichód greg. – ks. Andrzej
Sobota
8 stycznia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za +Stanisława Miszczuka greg – ks. Marian
2/ EGZEKWIE za + Stanisława Suchodoła 30 dzień 
– ks. Wiesław
godz. 7.00
ss. Bened
1/za + Bolesława Malinowskiego  greg ks. Kazimierz
godz. 18.00
Katedra
1/ za parafian – ks. Andrzej
2/ EGZEKWIE za + Adelę Czesuła 30 dzień – ks. Arkadiusz
3/ za + Zofię Ziemichód greg. – ks. Rafał
2/ za + Krystynę Warmińską greg- ks. Benedykt
Niedziela
9 stycznia
godz. 8.00
ss. Bened
1/za + Bolesława Malinowskiego  greg ks. Kazimierz
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Zofię Ziemichód greg. – ks. Marian
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Elżbietę Walendziuk u. pog.- ks. Rafał
2/ za + Antoniego Rusiniaka u. pog. – ks. Leopold
3/ za + Kazimierza Przybyło – ks. Andrzej
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Krystynę Warmińską greg- ks. Wiesław
2/ O zdrowie dla Mikołaja i jego rodziców – ks. Benedykt
 
godz. 18.00
Katedra
1/ za parafian – ks. Wiesław