06 grudnia, 2021

Intencje mszalne 6-12.12.2021 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
6 grudnia
godz. 6.30
k. pofranciszkański
1/ EGZEKWIE za + Bogdana w 7 r. śm. i dusze w czyśćcu
2/ EGZEKWIE za + Wojciecha, Ryszarda, Annę, Pawła
3/ za + Eugeniusza Ryciaka greg
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Zenona Cieślaka  greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ za zm. z r. Oleksiuków ze Śledzianowa , Oleszczuków,
Karbackich i Dąbrowskich
2/ za + Otylię Abramczuk  greg.-ks. Benedykt
3/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata- ks. Leopold
4/ za + Antoniego Frączaka i rodziców z obojga stron
– ks. Andrzej
5/ za + Roberta Muchę 10 r. śm.
6/ O zdanie egzaminu i opiekę MB i św. Antoniego dla Alicji
Wtorek
7 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Henryka Stelmaszewskiego u. pog.
2/ za + Eugeniusza Ryciaka greg
3/ za + Lucynę i Józefa- ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
1/  za + Zenona Cieślaka  greg.
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ za + Otylię Abramczuk  greg
2/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata– ks. Benedykt
3/ za + Jana Zagubienia u. pog.- ks. Leopold
4/ O zdrowie Włodzimierza Złotnickiego
Środa
8 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Krzysztofa Sorokosza u. pog.
2/ za + Eugeniusza Ryciaka greg
godz. 8.00
ss. Bened.
1/  za + Zenona Cieślaka początek greg.
2/ W int. wszystkich Sióstr Benedyktynek z Kongregacji,
o nowe powołania
godz. 10.001/ za + Jana Skrzypkowskiego- ks. Leopold
2/ O zdrowie, opiekę MB i św. Antoniego dla Ireneusza
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Konrada 4 r. śm.
2/ za + Otylię Abramczuk  greg– ks. Benedykt
3/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata– ks. Andrzej
4/ za + Henryka Przybysza w r. śm.- ks. Leopold
Czwartek
9 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Leona i Julię i rodziców z obojga stron
2/ za + Bronisławę i Jana Archipiaków
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Zenona Cieślaka  greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Eugeniusza Ryciaka greg 
2/ za + Tadeusza, Bronisławę i Władysława, Zofię i Władysława
3/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata– ks. Benedykt
4/ za + Otylię Abramczuk  greg– ks. Andrzej
Piątek
10 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/  za + Zenona Cieślaka  greg.
Rekolekcje
godz. 10.00
Katedra
1/ O Boże błogosławieństwo dla rodziny Rudników
godz. 11.30
Katedra
1/ za + Eugeniusza Ryciaka greg
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Otylię Abramczuk  greg – ks. Łukasz
2/ za + Wincentego 33 r. śm. i Felicję w 24 r. śm.- ks. Benedykt
3/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata– ks. Andrzej
4/ za + Franciszka, Konstantego, Helenę, Stefanię i Wiesława
– ks. Leopold
Sobota
11 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Zenona Cieślaka  greg.
Rekolekcje
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Stanisława Popławskiego, Krystynę, Janinę, Mariannę,
Annę, Józefa, Jana, Henryka– ks. Benedykt
2/ O Boże bł. i dary Ducha Świętego w r. urodzin dla Daniela
– ks. Łukasz
3/ za + Eugeniusza Ryciaka greg– ks. Leopold
godz. 11.30Za parafian
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Otylię Abramczuk  greg
2/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata– ks. Andrzej
3/ za + Krystynę Kalinowską u. pog.- ks. Marian
4/ W int. motocyklistów Rajdu katyńskiego – ks. Biskup Piotr
Niedziela
12 listopada
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Zenona Cieślaka  greg – ks. Henryk Polak
Zakończenie
Rekolekcji
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Grzegorza Kiszko u. pog. – ks. Andrzej 
2/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata – ks. Łukasz 
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Antoniego Rusiniaka u. pog.- ks. Kazimierz
2/ za + Czesławę, Piotra, Franciszka i Józefa Klepackich – ks. Łukasz
3/ za + Eugeniusza Ryciuka greg- ks. Marian
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Felicję Kujawa u. pog. – ks. Łukasz
2/ za + Helenę, Pawła, Jana, Adelę, Wincentego – ks. Benedykt
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Otylię Abramczuk  greg – ks. Bogusław