29 listopada, 2021

Intencje mszalne 29.11. -5.12.2021 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
29 listopada
godz. 6.30
k. pofranciszkański
1/ za + Mariana Tararuja w 3 r. śm., Łucję, Helenę, Kazimierza,
Zbigniewa Kosińskich, Mariusza Rosa
2/ O zdrowie, szczęśliwą operację i łaskę nawrócenia
dla Jerzego
godz. 7.00
ss. Bened.
1/  za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ EGZEKWIE za + Urszulę Fiedoruk 30 dz. –ks. Andrzej
2/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
3/ za + Kamilę Żochowską greg– ks. Benedykt
Wtorek
30 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ EGZEKWIE za + Kazimierza, Annę, Henryka, Bogdana, Lucynę
i Wacława, zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
 2/ za parafian
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Bogumiłę Cieślak zakończenie greg.
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ EGZEKWIE za + Adama 3 r. śm.
2/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło – ks. Benedykt
3/ za + Kamilę Żochowską greg – ks. Andrzej
Środa
1 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata
2/ za + Otylię Abramczuk pocz. greg.
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Zenona Cieślaka początek greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ za parafian
2/ za + Kamilę Żochowską zakończenie greg
3/ za + Czesława Bujno u. pog.
Czwartek
2 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata
2/ EGZEKWIE za + Jana Maćkowiaka u. pog.
3/ za + Mateusza
godz. 7.00
ss. Bened.
1/ za + Zenona Cieślaka  greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ za +Kazimierę Wytrykowską i Ludwika Kalinowskiego
2/ za + Otylię Abramczuk  greg.
Piątek
3 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata
godz. 7.00
ss. Bened.
1/  za + Zenona Cieślaka  greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Otylię Abramczuk  greg.
Sobota
4 grudnia
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ O zdrowie i Boże bł. dla Barbary w dniu imienin
2/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata
godz. 7.00
ss. Bened
1/ za + Zenona Cieślaka  greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Otylię Abramczuk  greg.
2/ za + Józefę, Kazimierza, Tadeusza 
3/ O zdrowie i Boże bł. dla Barbary w dniu imienin
Niedziela
5 grudnia
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za dobroczyńców klasztoru SS. Benedyktynek
2/ za + Zenona Cieślaka  greg.
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Józefa Edwarda Kamińskiego u. pog.
2/ za + Iwonę Pawlata i zm. z r. Pawlata
godz. 10.00
Katedra
1/ O zdrowie Mikołaja i jego rodziców
2/ za + Teofilę, Mikołaja, Annę i Aleksandra
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Otylię Abramczuk  greg.
2/ O zdrowie i Boże bł. , opiekę MB dla Karola i Kuby
godz. 15.00Msza św. Trydencka
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Martę, Stanisława, Krystynę i Józefa Kamińskich