15 listopada, 2021

Intencje mszalne 15-21.11.2021 r.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE
Poniedziałek
15 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Kazimierza 7 r. śm.
2/ za + Kamilę Żochowską greg
3/ Dz-bł w 66 r. urodzin Janusza , z prośbą o Boże bł.
i inne potrzebne łaski Panu Bogu wiadome– ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
1/  za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Mieczysława Jana Radziszewskiego
2/ za + Kazimierza, Filomenę i Jana
3/ za + Janusza Kamińskiego – of. Agnieszka Bernaciak – ks. Benedykt
4/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło- ks. Leopold
Wtorek
16 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Kamilę Żochowską greg
2/ za + Filomenę, Jana i Kazimierza
godz. 7.00
ss. Bened.
1/  za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
k. pofranciszkański
1/ EGZEKWIE za + Mariannę Poniatowską 30 dz.
2/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
3/ za + Witolda, Mariannę, Seweryna i zm. z rodziny Nielipińskich 
– ks. Benedykt
4/ za + Zbigniewa Kosińskiego i zm. rodziców- ks. Leopold
Środa
17 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Kamilę Żochowską greg
2/ O Boże bł. i opiekę MB dla emerytów, rencistów i inwalidów
z Węgrowa
3/ za + Lucynę Romanowską of. koleżanka Janina z rodziną
– ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
1/  za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Filomenę, Jana i Kazimierza
2/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
3/ za + Czesława Bujno u. pog.- ks. Benedykt
Czwartek
18 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Kamilę Żochowską greg
2/ za + Romana Błońskiego 13 r. śm. i zm. z rodziny
godz. 7.00
ss. Bened.
1/  za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ za parafian- ks. Benedykt
2/ EGZEKWIE za + Annę Kaczyńską 30 dz. po śm.
3/ za + Janinę Skorupka , rodziców i rodzeństwo
4/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło- ks. Leopold
Piątek
19 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Mariannę Klepacką 3 r. śm.
2/ za + Kamilę Żochowską greg
3/ za parafian– ks. Andrzej
godz. 7.00
ss. Bened.
1/  za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Lucynę Romanowską of. koleżanka Maria
2/ za + Lucynę 
3/ za + zmarłych z KŻ R  naszej parafii – ks. Benedykt
4/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło- ks. Leopold
Sobota
20 listopada
godz. 7.00
k. pofranciszkański
1/ za + Kamilę Żochowską greg
2/ O Boże bł. dla Małgorzaty Kuźmicz i Barbary i Marcina
godz. 7.00
ss. Bened
1/  za + Bogumiłę Cieślak greg.
godz. 11.30
Katedra
Msza św. za zmarłych kapłanów – ks. Biskup Piotr Sawczuk
godz. 18.00
Katedra
1/ za parafian
2/ za ++ zmarłych  z rodziny – of Wacława Bojar
3/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło – ks. Benedykt
Niedziela
21 listopada
godz. 8.00
ss. Bened
1/ za + Bogumiłę Cieślak greg.
2/ za + Elżbietę i Adama- ks. Leopold
godz. 8.30
k. pofranciszkański
1/ za + Jadwigę Florczuk– ks. Andrzej
2/ za + Kamilę Żochowską greg
godz. 10.00
Katedra
1/ za + Józefa Kowalczyka 7 r. śm.
2/ za + Edmunda Kurka 8 r. , Janinę Grzelczak 3 r. śm.
– ks. Leopold
3/ za + Elżbietę Tyc – ks. Benedykt
godz. 12.00
Katedra
1/ za + Genowefę i Zbigniewa Mańko- ks. Benedykt
2/ za + Eugenię i Stanisława Żygieło
godz. 18.00
Katedra
1/ za + Janusza Kalinowskiego