20 października, 2024
  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. składamy ofiary do puszek, które  będą przeznaczone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą kształcenie zdolnej młodzieży z małych miejscowości.
  2. Można nabyć znicze Caritas po 10 zł. Środki ze sprzedaży będą służyły Caritas naszej diecezji na prowadzenie dzieł miłosierdzia: Domu Dziecka Rafael w Wyrozębach, i świetlic dla dzieci.
  3. Dzisiaj w Kościele rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
  4. Prosimy o poprowadzenie różańca w tym tygodniu następujące grupy: w środę ministranci i Koło Różańcowe Młodzieży w piątek Apostolat Maryjny.
  5. Kartki na wypominki tegoroczne są wyłożone na ławkach i stolikach. Bardzo prosimy o staranne i czytelne wpisanie imion, aby uniknąć przekręcenia przy czytaniu.
  6. Prosimy o segregowanie śmieci na cmentarzu.   Wszystkie rzeczy sztuczne: znicze, wkłady, wieńce, szarfy, folie i donice po kwiatach umieszczamy w kontenerach, natomiast rzeczy organiczne: ziemię z donic, naturalne kwiaty bez folii, wieńce z naturalnego świerku bez drutu, trawę, liście i krzewy zostawiamy obok.
  7. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Niedziela  i miesięcznika Rycerz Niepokalanej
  8. Podajemy informację, że zmarł śp. Henryk Mackiewicz, ojciec naszej S. Organistki . Pogrzeb odbędzie się w Zalesiu koło Kodnia w dniu 22 października o godz. 14.00, o 13.30 będzie odmawiany różaniec. Prosimy o modlitwę w intencji zmarłego. Z naszej parafii będzie wyjazd autobusem. Kto by chciał zapisać się na wspólny wyjazd niech zgłosi się do zakrystii.