06 października, 2024
  1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas.
  2. W przyszłą niedzielę procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 10.00
  3. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Artura Zarasia  który pracuje w mieście Kapszagaj we wschodniej części Kazachstanu. Ks. Artur podzieli się z nami doświadczeniem pracy na misjach. Po Mszach św. będziemy mogli złożyć ofiarę na rzecz posługi misyjnej ks. Artura.
  4. Z tego względu ofiary do puszek  przeznaczone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia złożymy w niedzielę 20 października.
  5. W niedzielę 13 października wspominamy w liturgii bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. Jest to święto patronalne naszych sióstr Sercanek i sióstr Służek . Przy tej okazji dziękujemy za posługę siostry Natalii – naszej katechetki i siostry Małgorzaty – naszej organistki.
  6. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Niedziela  i miesięcznika Rycerz Niepokalanej