3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 kwietnia, 2024
  1. Dzisiaj w naszej katedrze w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej o godz. 16.00 odbędzie się koncert pt. „Tylko pod tym znakiem” w wykonaniu Chóru Polskiej Pieśni Narodowej z Bielska Podlaskiego pod kier. P. Elżbiety Bilmin oraz zespołu „The Consonance” band pod kier. Maxa Fedorova. Jesteśmy wszyscy na ten koncert zaproszeni
  2. Dzisiaj Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny ( 14-21.04.2024)
  3. W tym roku będziemy przeżywali 25 rocznicę wizyty Apostolskiej św. Jana Pawła II w naszej diecezji. W związku z tym Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury organizuje konkurs p.t. Moje wspomnienie z wizyty Jana Pawła II w Drohiczynie. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie wspomnienia ( fotografia i tekst) z wizyty apostolskiej św. Jana Pawła II w Drohiczynie 10 czerwca 1999 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. 
  4. W tym tygodniu – w środę  17 kwietnia o godz. 18.30 dzieci pierwszokomunijne mają pierwszą  próbę
  5. W naszej parafii powstała grupa modlitewna Adoracji Krwi Chrystusa. Osoby zainteresowane modlitwą w tej grupie prosimy o kontakt z p. Marią Wasilewską.
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  7. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów remontu kancelarii parafialnej.