Cmentarz 26.01.2024 r.

30 stycznia, 2024

Na naszym cmentarzu grzebalnym w Drohiczynie znajdują się nagrobki, które sprawiają wrażenie, że nikt się nimi nie opiekuje. Na zdjęciach zamieściliśmy trzy wybrane.

Nagrobek oznaczony napisem śp. Henryk Kalinowski , żył lat 87 zmarł 11.10.1964 r., śp. Zofia Kalinowska , żyła lat 77, zmarła 1.05.1980 r. znajduje się w części cmentarza na prawo od grobów żołnierskich i jest pochylony na lewą stronę, co grozi , w razie upadku zniszczeniem sąsiedniego nagrobka. Prosimy, jeżeli jest ktoś z  rodziny o kontakt z ks. Proboszczem.

Następny nagrobek podpisany: śp. Kazimierz Barszczewski, żył lat 47, zmarł 16.10.1957 r., znajdujący się w alejce równoległej do grobów kapłańskich i sióstr sercanek.

Nagrobek ( napisy zamazane) znajduje się przy alejce nieopodal studni .

Rodziny, które są właścicielami tych nagrobków, lub się nimi opiekują prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.