31 Niedziela Zwykła

05 listopada, 2023
  1. Dzisiaj o godz. 15.00  na cmentarzu różaniec za zmarłych.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. o godz. 18.00 w k. ss. Benedyktynek.  Ofiary, które złożymy na tacę w środę będą przeznaczone Siostrom Benedyktynkom na pokrycie kosztów energii.
  3. W czwartek 9.11. święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  4. W sobotę 11 Listopada 105 rocznica odzyskania przez Polskę  Niepodległości, w tym dniu modlimy się o Boże błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny. Msze św. o godz. 7.00 w k. pofr., o godz. 10.00 i 18.00 w katedrze . Po Mszy św. w int. Ojczyzny o godz. 10.00 złożenie kwiatów przy pomniku na Górze Zamkowej. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza w tym dniu na godz. 17.00 na koncert pieśni patriotycznej. W trakcie koncertu wystąpi również pan Wiktor Pulko, wileński bard. Pan Wiktor Pulko wystąpi również w naszej katedrze w niedzielę 12 listopada przede Mszą św. o godz. 10.00 i 12.00 i zaprezentuje utwory o charakterze patriotycznym. Po Eucharystii będzie można nabyć Płytę CD jako wsparcie hospicjum w Wilnie.
  5. Dzisiaj katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych na Mszy św. o godz. 12.00
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. 10.00 wystawienie i krótka adoracja Najśw. Sakramentu bez procesji.. po Mszy sw. o godz. 12.00 spotkanie i katecheza dla kandydatów do bierzmowania.
  7. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na utrzymanie WSD w Drohiczynie.
  8. Dzięki życzliwości Pana Dyrektora Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Drohiczynie, na naszym cmentarzu, w ostatnim czasie, zostały wykonane z kostki brukowej miejsca parkingowe. W imieniu Parafii serdecznie dziękujemy. Jeszcze w tym roku ułożymy 200 m2 alei z kostki brukowej we wschodniej części cmentarza.
  9. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Niedziela.