27 Niedziela Zwykła

08 października, 2023
  1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Dzień Papieski. Ofiary do puszek będą przeznaczone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającą kształcenie zdolnej młodzieży z małych miejscowości. 
  2. W piątek 13 października wspominamy w liturgii bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. Jest to święto patronalne naszych sióstr Sercanek i sióstr Służek . Przy tej okazji dziękujemy za posługę siostry Ireny – naszej katechetki i siostry Małgorzaty – naszej organistki.
  3. W sobotę 14.10. Dzień Edukacji Narodowej. Różaniec odmawiany w kościele ofiarujemy w intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów. Zapraszamy nauczycieli do wspólnej modlitwy.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy się modlili w intencji ks. Łukasza Suszko, naszego wikariusza, którego imieniny przypadają w najbliższym czasie. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00
  5. Za tydzień wybory do Parlamentu. Zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach i oddania głosu na kandydatów, którzy reprezentują chrześcijański system wartości.
  6. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Niedziela 
  7. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie  zaprosza na projekcję filmu : „Ulmowie. Błogosławiona rodzina”. Seans filmowy odbędzie się w najbliższą środę, 11.10.2023 w sali Ośrodka Kultury o godz. 14.00, cena biletu 22 zł.