18 czerwca, 2023
  1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy O. Adama Klaga , misjonarza z Ugandy.  Po Mszy św. będziemy mogli złożyć ofiarę na wsparcie misyjnej pracy o. Adama.
  2. Serdecznie dziękuję społeczności szkolnej za przygotowanie wystawy, którą można oglądać w kruchcie katedry, a poświęconej naszej świątyni i modlitwie w niej Jana Pawła II , a także za przygotowanie dzisiejszej akademii.
  3. W naszej parafii organizujemy półkolonie dla dzieci w dniach: 26 czerwca – 2 lipca. Zapisy u ks. proboszcza. W programie wycieczki do atrakcyjnych miejsc. Opłata 160 zł za tydzień, przy zapisie podajemy nr pesel do ubezpieczenia.
  4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie sprawowana w  piątek o godz. 8.15. Na tej Mszy św. będziemy modlili się w intencji S. Anny i złożymy Jej podziękowanie za Jej pracę katechetyczną, ponieważ decyzją przełożonych Siostra Anna kończy pracę w naszej parafii i zostaje skierowana do pracy w sanktuarium Matki Bożej  w Kodniu.
  5. W imieniu parafii pożegnamy s. Annę w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00.
  6. W sobotę  24.06.  uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. jak w dzień powszedni. We piątek 23.06. w wigilię uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela,  po Mszy św. o godz. 18.00  udamy się nad rzekę Bug, gdzie po przybyciu przeprawimy się promem i odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także odmówimy modlitwę poświęcenia wody. Zapraszamy na tę modlitwę. Będziemy modlili się o bezpieczne wakacje.
  7. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela. i gazetki Niecodziennik