3 Niedziela Wielkiego Postu

12 marca, 2023
  1. Jutro przypada dziesiąta rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka ( 13.03.2013 r.), którego niech Bóg zachowa na najdłuższe lata.
  2. Rekolekcje wielkopostne w tym roku w dniach 26-28.03. poprowadzi O. Aleksander Jacyniak, jezuita, który dokona również wprowadzenia relikwii św. Andrzeja Boboli. W związku z tym planujemy, aby delegacja z naszej Parafii udała się w tę sobotę 18.03. do Warszawy, do sanktuarium Św. Andrzeja Boboli na ul. Rakowiecką po wspomniane relikwie. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby udać się do Warszawy, prosimy o zapisanie się w zakrystii.
  3. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie i nasza parafia organizują Przegląd Pieśni Wielkopostnych i Pasyjnych, który odbędzie się w niedzielę 19 marca o godz. 14.00 w sali widowiskowej Ośrodka. Zapraszamy
  4. KŻR organizują zapisy chętnych do podjęcia postu o chlebie i wodzie w dniach16,17,18 marca. Jeden dzień postu ofiarujemy w intencji Kościoła.
  5. Młodzież ze Szkolnego Koła Caritas przeprowadzi zbiórkę żywności w marketach Biedronka i Topaz w dniach 17 i 18 marca . Wspomóżmy potrzebujących
  6. Przy wyjściu są do nabycia Baranki Wielkanocne Caritas w cenie 10 zł
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania Tygodnika Niedziela.
  8. Bóg zapłać za ofiary, które zostały złożone w ostatnim tygodniu: na utrzymanie parafii: 150 zł , i na fundusz cmentarny  150 zł. i na remont kaplicy loretańskiej 150 zł.