2 Niedziela Wielkiego Postu

05 marca, 2023
  1. Dzisiaj, w II Niedzielę Wielkiego Postu zbieramy ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom w Afryce.
  2. Dzisiaj w niedzielę:
    – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 1000
    – spotkanie formacyjne dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców po Mszy św. o godz. 1200
    – Msza św. trydencka w k. pofranciszkańskim o godz. 1500
  3. Przypominamy, że Droga Krzyżowa dla dzieci jest we wtorki o 1630 w kościele pofranciszkańskim; dla młodzieży i dorosłych w piątki o godz.  1800 w katedrze. Msza św. w piątki o godz. 1730
  4. Baranki Wielkanocne Caritas są do nabycia w cenie 10 zł
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania Tygodnika Niedziela.
  6. W dniach 10-11 marca br. parafia Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim organizuje nabożeństwo pasyjne Zegar Męki Pańskiej. Polega ono na adoracji Najświętszego Sakramentu, w czasie której będą czytane rozważania dotyczące poszczególnych godzin męki Pana Jezusa oraz odmawiane modlitwy pokutne. Nabożeństwo rozpocznie się w piątek 10.03. o godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego, a zakończy w sobotę 11.03. Mszą św. o godz. 15.00. Szczególny plan nabożeństwa znajduje się na plakacie.
  7. Zapowiedzi przedślubne. Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Kacper Heronim Rytel, kawaler z parafii tutejszej i Emilia Jadwiga Szcześniak, panna z parafii p. w. Przemienienia Pańskiego w Lubani, zapowiedź druga. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, niech powiadomi kancelarię parafialną.
  8. Bóg zapłać za ofiary, które zostały złożone w ostatnim tygodniu: na utrzymanie parafii: 2 ofiary po 170 zł , i na fundusz cmentarny 2 ofiary po 70 zł.