3 Niedziela Zwykła

22 stycznia, 2023
  1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: 25.01. święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, 26.01. wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, 28.01. wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  3. We wtorek 24.01. po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne III Zakonu Franciszkańskiego.
  4. Katecheza maryjna  dla dorosłych w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  5. W piątek 27 stycznia spotkanie formacyjne członków Apostolatu Maryjnego.
  6. Zakończyliśmy odwiedziny rodzin zwane Kolędą. Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność, wspólną modlitwę i za życzliwość. Jeśli ktoś jeszcze chce poświęcić dom, to prosimy indywidualnie zgłosić się do zakrystii lub kancelarii.
  7. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na ubezpieczenie obu naszych kościołów i cmentarza. 
  8. W czasie ferii zimowych w dniach: 30, 31 stycznia i 1 lutego 2023 r. organizujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży,  którzy angażują się w życie naszej parafii. Wyjeżdżamy do Domu Sióstr Urszulanek w Nurcu. Zapisy u ks. proboszcza 
  9. Zachęcamy do nabywania Tygodnika katolickiego Niedziela.
  10. Zapowiedzi przedślubne: do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Dariusz Zaremba kawaler z parafii Wniebowzięcia NMP w Siemiatyczach i Kamila Kamińska panna z parafii tutejszej, zapowiedź druga; Rafał Uściniak kawaler z parafii św. Rocha w Miłkowicach i Weronika Olszewska panna z parafii tutejszej, zapowiedź druga; kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami niech powiadomi kancelarię parafialną.