3 Niedziela Adwentu

11 grudnia, 2022
  1. Dziękujemy ks. Tomaszowi Duszkiewiczowi za trud głoszenia rekolekcji w naszej parafii. Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: 13 grudnia św. Łucję, dziewicę i męczennicę; 14 grudnia św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
  3. Spotkanie III Zakonu Franciszkańskiego we wtorek 13 grudnia po Mszy św. wieczornej w sali na plebanii.
  4. Przypominamy, że nabożeństwa roratnie w naszej parafii są: w poniedziałki o 630 w kościele pofranciszkańskim; w środy i soboty o 1800 w Katedrze.
  5. W zakrystii i w kancelarii  można nabyć  poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik katolicki Niedziela i świece wigilijne Caritas:  po 20 zł
  7. Osoby chore i starsze będziemy odwiedzać z sakramentami świętymi w czwartek 15 grudnia od godz. 9.00 i od godz. 15.00. Prosimy zgłosić w zakrystii takie osoby.