06 listopada, 2022
  1. Dzisiaj o godz. 15.00  na cmentarzu różaniec za zmarłych.
  2. W poniedziałek i wtorek Msze św. o godz. 18.00 w k. ss. Benedyktynek.  Ofiary, które złożymy na tacę we wtorek będą przeznaczone Siostrom Benedyktynkom na pokrycie kosztów energii.
  3. We  wtorek III Zakon Franciszkański ma swoje kolejne spotkanie formacyjne: o godz. 17.15 różaniec, o 18.00 Msza św. o 19.00 spotkanie na plebanii.
  4. W środę 9.11. święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  5. W piątek  11 Listopada 104 rocznica odzyskania przez Polskę  Niepodległości, w tym dniu módlmy się o Boże błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny. Msze św. o godz. 7.00 w k. pofr., o godz. 10.00 i 18.00 w katedrze . Po Mszy św. w int. Ojczyzny o godz. 10.00 złożenie kwiatów przy pomniku na Górze Zamkowej. Ks. Biskup Piotr Sawczuk udzielił na ten dzień dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę 12 listopada dzień modlitw za zmarłych biskupów, rządców diecezji i kapłanów naszej diecezji. Msza św. w katedrze będzie sprawowana pod przewodnictwem Ks. Bpa Piotra Sawczuka o godz. 11.30
  7. Dzisiaj katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych na Mszy św. o godz. 12.00
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. 10.00 wystawienie i krótka adoracja Najśw. Sakramentu bez procesji.
  9. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na utrzymanie WSD w Drohiczynie.
  10. Zapraszamy na koncert organowy, który odbędzie się w przyszłą niedzielę  13.11 o godz.11.30 w ramach V Mazowieckich Muzycznych Spotkań bez Barier. Podczas koncertu wystąpi małżeństwo: Angelika Rzewuska – sopran, i Mateusz Rzewuski – organy. Koncert organizuje Fundacja „Czas Sztuki” i będzie on sfinansowany ze środków Fundacji PZU.
  11. Dzięki życzliwości Pana Burmistrza Drohiczyna i Pana Dyrektora Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej, na naszym cmentarzu, w ostatnim czasie, zostało wykonane z kostki brukowej  przejście pomiędzy parkingiem i schodami prowadzącymi do głównej bramy cmentarnej, a także krótki chodnik prowadzący do grobu śp. burmistrza Drohiczyna Andrzeja Bujno. W imieniu Parafii serdecznie dziękujemy.
  12. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Niedziela.  Aktualne wydanie zawiera biało- czerwoną chorągiewkę na Święto Niepodległości.
  13. Bóg zapłać za ofiary indywidualne: na utrzymanie parafii 100 zł, na fundusz cmentarny 200 zł i 60 zł.