25 Niedziela Zwykła

18 września, 2022
  1. Dzisiaj przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiary, które złożymy do puszek po Mszy św.  będą przeznaczone na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  2. W liturgii w tym tygodniu wypada: 21.09. święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, 23.09. wspomnienie św. O. Pio
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do bierzmowania młodzieży z klasy VII i VIII . Spotkania formacyjne będą odbywały się codziennie na Mszy św. o godz. 18.00 
  4. Organizujemy wycieczkę do Białegostoku w dniu 29 września tego roku. W programie: zwiedzanie Muzeum Pamięci Sybiru i modlitwa i zwiedzanie klasztoru Sióstr Jezusa Miłosiernego, gdzie są pamiątki po bł. ks. Michale Sopoćko. Zapisy u ks. proboszcza. Koszt 75 zł
  5. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Niedziela.
  6. Zapowiedzi przedślubne: Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Judyta Koszelczuk panna z parafii tutejszej i Patryk Bartnicki kawaler z parafii MB Fatimskiej w Brodnicy, zapowiedź druga. Emilia Dżesika Przybyło panna z parafii tutejszej i Grzegorz Stanisław Zawadzki kawaler z parafii Jabłonna Lacka, zapowiedź druga. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, niech powiadomi kancelarię parafialną.