23 Niedziela Zwykła

04 września, 2022
  1. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z dziećmi klasy III , które rozpoczną przygotowanie do I komunii św. 
  3. W sobotę 10 września odbędą się Dożynki Diecezjalne w Kosowie Lackim. Naszą Parafię będą reprezentować mieszkańcy wsi Lisowo Janówek i wsi Koczery. Początek dożynek w Kosowie o godz. 10.00, trzeba również przygotować do poświęcenia ziarno siewne i bochen chleba.
  4. W środę 7.09 przypada wspomnienie bł. ks. Ignacego Kłopotowskiego. W tym dniu będziemy modlili się na nabożeństwie wieczornym do błogosławionego Ignacego.
  5. W czwartek 8 września  święto Narodzenia NMP czyli MB Siewnej. Msze św. w kościele pofranciszkańskim o godz. 7.00, w katedrze o godz. 10.00 i o godz. 18.00;  w kaplicy w Chutkowicach o godz. 14.00, w Bujakach i w Minczewie o godz.  15.00
  6. święto Narodzenia NMP 8 września po Mszy św. o godz. 8.00 wyruszy z naszej katedry VII Diecezjalna Pielgrzymka Piesza do Loretto.  Zapisy na Pielgrzymkę pod nr tel.: 575 503 303 w dni powszednie ( 10.00 – 20.00)
  7. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela.
  8. Zapowiedzi przedślubne: Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Mateusz Redo z parafii tutejszej i Monika Redo z d. Bieńkowska  z parafii p.w. św. Stanisława w Sarnakach, oboje cywilnie związani, zapowiedź druga. Judyta Koszelczuk panna z parafii tutejszej i Patryk Bartnicki kawaler z parafii MB Fatimskiej w Brodnicy, zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, niech powiadomi kancelarię parafialną.