14 Niedziela Zwykła

03 lipca, 2022
  1. Przypominamy, że w czasie wakacji w lipcu i sierpniu Msza św. wieczorna w niedziele  będzie odprawiana o godz. 1900.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 10.00, natomiast za tydzień po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  3. Dzisiaj o godz. 19.00 Msza św. na zakończenie półkolonii i o godz. 20.00 pogodny wieczór i wspólna zabawa.  Dziękujemy Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za dofinansowanie tego wypoczynku. Dziękujemy Siostrom Sercankom: Annie, Bożenie i Małgorzacie za pomoc i Paniom, które opiekowały się dziećmi: Edycie Kłoczkowskiej, Joannie Wrzosek. Uczestniczyło 49 dzieci w wieku od 7 do 14 lat.
  4. W przyszłą niedzielę 10.07.  na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy się modlili  za ks. Benedykta Karpińskiego w dniu Jego imienin
  5. W  tym tygodniu wypada:
    – I czwartek miesiąca, modlimy się o powołania do służby w Kościele; wystawienie Najśw. Sakramentu w katedrze od godz. 17.00
  6. Przy wyjściu do nabycia tyg. Katolicki Niedziela
  7. Ofiary, które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na cele diecezjalne.
  8. Zapowiedzi przedślubne. Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Daniel Zalewski kawaler z parafii p.w. Św. Wojciecha w Szczepankowie i Anna Hajwos panna z parafii tutejszej; zapowiedź druga. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, niech powiadomi kancelarię parafialną.