13 Niedziela Zwykła

25 czerwca, 2022
 1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które będą przeznaczone na dalszy remont kaplicy loretańskiej w k. pofranciszkańskim.
 2. W środę 29.06 obchodzimy ur. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień imienin J.E.Ks. Bpa Piotra Sawczuka, naszego pasterza. W modlitwie polecajmy Go Panu Bogu. Msze św. w kościele pofr. – 700   i 10.00 , w Katedrze – 1200  i 18.00 ,nie będzie Mszy św. w kaplicach. Taca na cele Stolicy Apostolskiej.
 3. Za tydzień w  pierwszą niedzielę lipca tradycyjnie przypada rocznica koronacji cudownego obrazu Matki Bożej w Ostrożanach.
  Z naszej parafii o godz. 700 spod kościoła pofranciszkańskiego wyruszy piesza pielgrzymka do Ostrożan. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnym pielgrzymowaniu.
 4. Msza św. trydencka będzie sprawowana za tydzień w k. pofranciszkańskim o godz. 15.00
 5. Przypominamy, że w czasie wakacji w lipcu i sierpniu msza św. wieczorna w niedziele  będzie odprawiana o godz. 1900.
 6. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w poniedziałek 27.06. po Mszy św. wieczornej.
 7. W  tym tygodniu wypada:
  – I piątek miesiąca, nabożeństwo w kaplicy w Minczewie o godz. 15.00, w tym dniu chorych, z komunią św.  od  godz. 9.00 odwiedzi ks. Arkadiusz;
  – w piątek  po wieczornym nabożeństwie katecheza maryjna,
  – I sobota miesiąca, różaniec fatimski w k. pofranciszkańskim po Mszy św. o godz. 7.00; W tym dniu do chorych od godz. 9.00 uda się ks. Proboszcz
 8. Przy wyjściu do nabycia tyg. Katolicki Niedziela
 9. Zapowiedzi przedślubne. Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Daniel Zalewski kawaler z parafii p.w. Św. Wojciecha w Szczepankowie i Anna Hajwos panna z parafii tutejszej; zapowiedź pierwsza, Patryk Kosiński kawaler z parafii tutejszej i Amelia Kłopotowska panna z Parafii św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach, zapowiedź druga; Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, niech powiadomi kancelarię parafialną.