23 stycznia, 2022
  1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary do puszek, które są przeznaczone leczenie 8 letniego Eryka Kopczewskiego z Radziłowa- parafia Radziłów (dekanat Szczuczyn). Ten chłopczyk choruje na zespół HLHS- hipoplazję lewej komory serca.
  2. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.
  3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: 25.01. święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, 26.01. wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, 28.01. wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  4. Katecheza dla dorosłych w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  5. W piątek 28 stycznia spotkanie formacyjne członków Apostolatu Maryjnego.
  6. Zakończyliśmy odwiedziny rodzin zwane Kolędą. Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność, wspólną modlitwę i za życzliwość. Jeśli ktoś jeszcze chce poświęcić dom, to prosimy indywidualnie zgłosić się do zakrystii lub kancelarii.
  7. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na ubezpieczenie obu naszych kościołów i cmentarza. Wiemy jak dziś jest to ważna sprawa, jak trzeba dbać o bezpieczeństwo osób odwiedzających świątynie i cmentarz. O nieszczęśliwy wypadek nie trudno, tym bardziej musimy pamiętać o ubezpieczeniu.
  8. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na kocert kolęd w wykonaniu siemiatyckich akordeonistów, Koncert odbędzie się o godz. 11.30 w katedrze.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania Tygodnika Niedziela.