3 Niedziela Adwentu

11 grudnia, 2021
  1. Dziękujemy ks. Łukaszowi Borzęckiemu – prefektowi WSD w Drohiczynie za trud głoszenia rekolekcji w naszej parafii. Bóg zapłać
  2. Przypominamy, że nabożeństwa roratnie w naszej parafii są: w poniedziałki o 630 w kościele pofranciszkańskim; w środy i soboty o 1800 w Katedrze.
  3. W zakrystii i w kancelarii  można nabyć  poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik katolicki Niedziela i świece wigilijne Caritas:  po18 zł
  5. Osoby chore i starsze będziemy odwiedzać z sakramentami świętymi w piątek 17 grudnia od godz. 9.00. Prosimy zgłosić w zakrystii takie osoby.
  6. Przy wyjściu do nabycia jest  Tygodnik Niedziela.
  7. Bóg zapłać za ofiary, które wpłynęły w tym tygodniu:  na remont kaplicy loretańskiej 10 000 zł