12 września, 2021
  1. W tym tygodniu przeżywamy Tydzień Wychowania. Módlmy się o dobrych rodziców i wychowawców.
  2. Święto Podwyższenia Krzyża przypada we wtorek 14 września.  W Drohiczynie tego dnia odbędzie się Diecezjalny Dzień Młodzieży. Msze św. w tym dniu: o godz. 7.00 i 18.00 w k. pofranciszkańskim, i o godz. 11.00  dla młodzieży przy ołtarzu papieskim.
  3. W środę 15.09. w liturgii wspomnienie NMP Bolesnej, w sobotę 18.09. przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży.
  4. W najbliższą niedzielę 19.09. przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiary, które złożymy do puszek będą przeznaczone na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  5. W niedzielę 19 września Msza św. o godz. 12.00 będzie sprawowana na cmentarzu w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę 17 września 1939 r.  Będziemy się modlić za poległych w obronie Ojczyzny. Na tej Mszy św. będziemy modlili się też za śp. Zbigniewa Ruczaja – Honorowego Obywatela Drohiczyna
  6. W tym roku rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania młodzieży z klasy VI i VII. Spotkanie organizacyjne będzie w niedzielę 26 września o godz. 12.00
  7. Bóg zapłać za ofiary indywidualne: na utrzymanie parafii 100 zł, na fundusz cmentarny 2 ofiary po 50 zł, na remont kaplicy loretańskiej 50 zł.