22 sierpnia, 2021
  1. W ramach przygotowań do ŚDM w Lizbonie, 23 sierpnia 2021 r. w godzinach między 9.00 a 18.00 w kościele pofranciszkańskim w Drohiczynie będziemy gościli Symbole Światowych Dni Młodzieży tzn. krzyż i ikonę Matki Bożej. Program jest następujący:
    9.00 – oczekiwanie na Symbole ŚDM,
    9.10 – wprowadzenie Symboli ŚDM do kościoła pofranciszkańskiego w Drohiczynie,
    12.00 Msza Św. młodzieżowa – DZIEŃ WSPÓLNOTY OAZY – ks. Michał Siduniak
    – możliwość indywidualnej adoracji Symboli ŚDM,
    15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z czuwaniem młodzieży z KSM-u połączone z adoracją Krzyża i Ikony Matki Bożej – Zarząd KSM,
    17.00 – czuwanie modlitewne,
    17.50 – pożegnanie Symboli ŚDM.
    Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w poszczególnych punktach programu, lub indywidualnej adoracji Symboli ŚDM.
  2. W tym tygodniu we czwartek 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej, Msze św. w k. pofranciszkańskim o godz. 7.00, w katedrze o godz. 10.00 i 18.00, w Chutkowicach – o 900 i w Minczewie – o  1000. Nie będzie tylko mszy św. w Bujakach.
  3. W przyszłą niedzielę w kaplicy w Bujakach odpust M B Częstochowskiej. Msza św. o godz. 12.00
  4. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela
  5. Siostry Loretanki zapraszają do Sanktuarium  Matki Bożej Loretańskiej w Loretto na odpust 5 września 2021 w  90 rocznicę śmierci bł. ks. Ignacego Kłopotowskiego. Organizujemy wspólny wyjazd z naszej parafii, zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne: Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Łukasz Siwik kawaler z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii i Angelika Buśko panna z parafii tutejszej, zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, niech powiadomi kancelarię parafialną.