01 sierpnia, 2021
  1. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii będziemy gościli ks. Radosława Żukowskiego wikariusza z parafii Knychówek. ks. Radosław wygłosi do nas Słowo Boże i będzie zbierał ofiary po Mszach św. na rzecz budowy kaplicy w Korczewie.
  2. W tym tygodniu wypada: I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.00 ; I piątek miesiąca – do chorych uda się ks. Arkadiusz  od godz. 9.00, nabożeństwo w kaplicy w Minczewie o godz. 15.00 ; I sobota miesiąca – różaniec fatimski w k. pofranciszkańskim o godz. 7.30
  3. W piątek święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w k. pofranciszkańskim o godz. 7.00, w katedrze o godz. 10.00 i o godz. 18.00
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna.
  5. Tradycyjnie już sierpień przeżywany jest przez Kościół w Polsce jako miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia w tym  czasie całkowitej abstynencji od alkoholu.
  6. Dzisiaj 1 sierpnia w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego pomódlmy się za poległych w obronie Ojczyzny.
  7. Dzisiaj wyruszyła 31 Drohiczyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pielgrzymów Duchowych zapraszamy na różaniec codziennie na godz. 17.15
  8. Zapraszamy do czytania tygodnika NIEDZIELA

Zapowiedzi przedślubne: Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Krzysztof Odorczuk kawaler z parafii tutejszej i Karolina Pietrzak panna z  parafii św. Stanisława Kostki w Płocku, zapowiedź pierwsza; Mateusz Wawryniuk kawaler  z parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku i Hanna Janina Archipiak panna z par. tutejszej, zapowiedź pierwsza ;Damian Abramowicz kawaler z Par. św. Jana Pawła II w Ignatkach Osiedlu i Katarzyna Chrząstowska panna z parafii tutejszej, zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, niech powiadomi kancelarię parafialną.