11 lipca, 2021
  1. Nasza Wspólnota Apostolatu Maryjnego obchodzi 25 -lecie istnienia. Dziękujemy za obecność ks. Jerzemu Basajowi z Zgromadzenia Misjonarzy św. Wincentego a”Paulo i skierowane do nas Słowo Boże.
  2. Nasza parafia otrzymała dotację na remont ołtarza w  kaplicy loretańskiej; 40 000 zł od Urzędu Konserwatorskiego w Białymstoku i 60 000 zł z Ministerstwa Kultury. Kosztorys prac na ten rok wynosi 157 000 zł.  W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczona  na remont kaplicy loretańskiej.
  3. Zapraszamy na koncert organowy w ramach projektu PODLASKIE ORGANY. Koncert odbędzie się dzisiaj i w najbliższą niedzielę w naszej katedrze o godz. 20.00 . Dzisiaj recital organowy wykona Pan Stanisław Maryjewski z Lublina, a za tydzień Pan Józef Kotowicz z Białegostoku.
  4. 16 lipca obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel, czyli M B Szkaplerznej
  5. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela.
  6. Bóg zapłać za ofiary indywidualne, które wpłynęły w tym tygodniu:  na fundusz cmentarny 200 zł  i  50 zł, na utrzymanie parafii 150 zł i 500 zł, na remont kaplicy loretańskiej 500 zł.

Zapowiedzi przedślubne: Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Sebastian Kazula kawaler z naszej parafii i Justyna Kamińska panna z parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Małkini, zapowiedź druga, Karolina Jaroć panna z naszej parafii i Mariusz Lange kawaler z parafii św. Zygmunta w Kleszczelach, zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami, niech powiadomi kancelarię parafialną.