17 stycznia, 2021

17 stycznia 2021 r.

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę, które są przeznaczone na ogrzewanie.
  2. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, ks. abp Stanisław Gądecki, ogłosił przyszłą niedzielę 24 stycznia „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia ofiary, które złożymy do puszek będą przeznaczone na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  3. W poniedziałek 18.01 rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25.01
  4. Spotkanie Świąteczno- noworoczne dla KŻR, Apostolatu Maryjnego, Chórzystów, III Zakonu ŚW. Franciszka i Caritas będzie w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00
  5. Zakończyliśmy  Kolędę, która miała inną formę, niż zawsze. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę na Mszach św. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie parafii i na fundusz cmentarny.
  6. Przy wyjściu do nabycia tyg. Niedziela